Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni sezonda çocuk odasını yenilemek isteyenler için ikea mağazalarında rengarenk ve dekoratif 2015 ikea çocuk odası dolapları ve fiyatları hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Kaliteli , güvenli ve çocukların renkli dünyalarına hitap eden ,ikea çocuk odası dolapları ile birbirinden farklı bir çok saklama kombinasyonu yapabilirsiniz. Farklı renklerdeki kapak ve çekmeceler ile zevkinize uygun kişiselleştirebileceğiniz ikea çocuk odası dolap modelleri özelliklerinden kısaca bahsedelim.

İkea Çocuk odası dolapları teknik bilgiler 

İkea çocuk odası takımlarında yer alan çocuk dolapları yumuşak ve sessiz kapanan stoperli kapaklar sayesinde hem sessiz hemde güvenli bir kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda çocukların hem oyun oynayabileceği hemde dinlenme amaçlı kullanabileceği dayanıklı ve oldukça güvenli saklama kombinasyonları oluşturmanıza olanak sağlar. Çocuk odasına renk kazandıracak birbirinden dekoratif çekmceler , kapaklar ve kutular ile çocukların renkli dünyasına hitap eden tasarımlar seçerek eğlenceli bir çocuk odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

2015 İkea çocuk odası dolapları tasarım olarak çocukların kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır , çocukların eşyalarına kolayca ulaşabileceği , dolap boylarının çocuklara uygun şekilde düşünülmesi ve eşyalarını daha rahat düzenleyebilmesi adına ikea çocuk odası dolapları tamda aradığınız kullanım kolaylığını ve kaliteyi size sunuyor.  Dolap içi boyutlarını merak edenler için ufak bir bilgilendirme , tüm ikea çocuk odası takımlarında kullanılan çocuk dolap modelleri standart bir yetişkin elbise askıları takabilecek derinliğe sahitptir , bu şekilde dolabın iç kapasitesi rahat ve düzenli bir yerleşim sağlanması adına oldukça uygun.

Galerimizde sizler için hazırladığımız renkli ikea çocuk odası dolap modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Galerimizde yer alan tüm çocuk dolapları tüm ikea satış noktalarında ve ikea satış sitesinde yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ