Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonlarında bazı problem ortaya çıkmaktadır. Bu problemlerden birisi de ayakkabılardır. Ayakkabılar evin dışarısında durduğu zaman oldukça rahatsız edici bir görüntüye neden olmaktadır. Bu nedenle olabildiğince ayakkabılıklar kullanmalıyız. Çünkü ayakkabılıklar ayakkabıları bir arada tutarak dağınık bir görünüm oluşmasını engellemektedir. Bunun yanı sıra ayakkabılıklar ayakkabılarınızı daha kolay bir şekilde bulmanızı sağlayacaktır. Günümüzde birçok modern ve şık tasarıma sahip ayakkabılıklar üretilmektedir. Bu ayakkabılıklar ev dekorasyonunuza da olumlu bir görünüm katacaktır. 2017 yılında ünlü marka İkea’da modern görünüme sahip ayakkabılıklar üretmiştir.

İkea’nın üretmiş olduğu ilk ayakkabılık Hemnes ayakkabı bankıdır. Genişliği 85cm, yüksekliği 65 cm olan Hemnes ayakkabı bankının farklı renkleri mevcuttur. Ev dekorasyonunuza göre belirleyeceğiniz bu ayakkabılık modelinin en çok beyaz ve siyah modelleri tercih edilmektedir. Bu ayakkabı bankına en az 6 çift ayakkabı yerleştirilebilmektedir. Oldukça ideal bir yapıya sahip olan Hemnes ayakkabı bankının fiyatı 249 tl’dir. Bunun yanı sıra İkea çeşitli tarzda ayakkabı dolapları da üretmektedir.

İkea Trones ayakkabı dolabı kapaklı bir yapıya sahip olmakla beraber duvara sabitlenmektedir. Genişliği 51cm, yüksekliği ise 39 cm olan Trobes ayakkabı dolabı ev dekorasyonlarınızda az yer kaplamaktadır. Ayakkabı dolabı üzerinde çeşitli eşya ve malzemelerinizi bırakabileceğiniz bir alanda bulunmaktadır. İkea’nın ayakkabı dolabı modellerinden biriside BISSA ayakkabı dolabıdır. Bu ayakkabı dolabı 135 cm yüksekliğe sahiptir. Diğer ayakkabılıklara nazaran daha uzun ve büyük bir boyuta sahip olan BISSA ayakkabılığının farklı renkleri mevcuttur. Oldukça geniş olan BISSA ayakkabı modelini sizlerde ev dekorasyonlarınızda tercih edebilirsiniz. İkea ayakkabı dolapları gibi çeşitli tarzda ayakkabı rafları da üretmiştir. Ayakkabı rafları açık bir görünüme sahiptir. Ve çelik malzemesinden yapılmakla birlikte plastik parçalara da yer verilmiştir. Bol sayıda ayakkabı alabilme kapasitesine sahip olan ayakkabı raflarının fiyatları da oldukça uygundur. Son olarak duvara monte edilebilen ayakkabılık direkleri ve portmanto modelleri bulunmaktadır. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan İkea ayakkabılık modellerini sizlerde uygun fiyat seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.

Gelin şimdi birlikte fotoğraf galerimizde İkea ayakkabılık modellerini inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ