Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odaları  sadece uyumak için değil aynı zamandan özel anlarınızı geçirdiğiniz, dinlendiğiniz bir alan olarak size her şeyi sunmalıdır. Fonksiyonel mobilyalar ve saklama çözümleri ile yatak odanızı daha rahat kullanıma hazırlayabilirsiniz.Yatak odanızda kullanacağınız yatak örtüleri en önemli detaylar arasındadır. Yatak örtülerinde seçtiğiniz renkler ve dokular yatak odanızın dekoruna vurgu ve anlam ekler. Bunun yanı sıra seçtiğiniz;  nevresim takımları, halılar, perdeler gibi tekstil ürünler yatak odanızın şık görünümünde çok etkilidir.

Yatak odanızın rengine uygun bir yatak örtüsü seçmeniz çok önemli!  İkea 2015 yatak örtüsü modelleri size aradığınız her şeyi bir arada sunuyor. Şık ve sade yatak örtüleri yanı sıra; polar, örgü, yün, desenli, ekoseli ikea yatak örtüleri de tarzınıza uygun seçeneği bulabileceğiniz çeşitliliklerde.

Yatak odanızdaki mobilyaların rengi ne olursa olsun, sadece yatak örtünüzü hatta sadece perde ve halılarınızı yenileyerek yatak odanızı yenilemeniz mümkün.

Bakınız; İkea 2015 yemek masası ve sandalye modelleri

Yatak odası dekoru için İpucu: Yatak odanızda daha sıcak bir görünüm vermek için nevresim takımının üzerinde kullanacağınız yatak örtüsünü ayak ucunda ekstra bir örtüyle ve baş ucunda minderlerle tamamlayabilirsiniz.

İlgili; İkea yeni sezon 2015 Tv Üniteleri

Seçtiğiniz bir yatak örtüsü aynı zamanda örtmesi rahat ve kullanışlı da olmalıdır. Bu şekilde kolayca vakit harcamadan yatak örtünüzü sermenizi sağlar. İkea 2015 yatak örtüsü modellerinde bu rahatlığı ve şıklığı birlikte bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ