İder Mobilya yemek odası konsolları ve fiyatları hakkında bilgi. Ahşap ve metal malzemelerin birlikte kullanıldığı yemek odası konsollarını inceleyebilir ve satın alma seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Şık ve İşlevsel Yemek Odası Konsolları 
Yemek odası konsol modelleri, evin tüm odalarında şık ve işlevsel bir şekilde kullanılabilecek olan mobilyalardır. Yemek odası takımları ile benzer desen ve tasarımları ile odada tatmin edici bir görsel uyum oluşmasını sağlamaktadır. Uzun ve dikdörtgen yapıdaki tasarımları, oturma ya da yemek odasında geniş bir alan kaplamakta ve kapladığı yüzey alanı kadar da işlevsel bir yükselti oluşturmaktadır. İder’ in konsol modelleri genellikle beraberlerinde ayna modülleri ile satılmaktadır. Oda içerisinde hoş bir tasarımsal detay oluşturacak aynalar aynı zamanda bir yansıma alanı ihtiyacı duyulması halinde de işlevsel şekilde ihtiyacın giderilmesini sağlayacaktır.

İder’ in sunmakta olduğu konsol modelleri arasında genellikle ahşap uygulamaların hakim olduğu modeller yer almaktadır fakat ahşap ve metal malzemelerin bir arada başarılı şekilde kullanılmış olduğu modelleri da tasarım ve dikkat çekicilik açılarından başarılı ürünlerdir. Modeller genellikle menteşeli kapak sistemiyle donatılmaktadır. İçlerinde yer alan raflar, yemek esnasında kullanılacak olan yemek takımı, çatal bıçak takımı, masa örtüsü gibi eşyaların yerleştirilmesi için uygun alan sağlarken yalnızca bu amaç için de kullanılmamaktadır. Kişilerin yaşam tarzlarına ve odalarındaki ana eşya yoğunluğuna bağlı olarak bu üniteler işlevsel bir DVD rafı, kitaplık ve benzeri eşyaların ortadan kaldırılabilecek olduğu bir dolap olarak kullanılabilecektir.

İder Limyra Yemek Odası Konsolu

İder Limyra Yemek Odası Konsolu

İder Limyra Yemek Odası Konsolu
Limyra konsol modeli, bünyesinde 4 adet kapaklı dolap ve 2 adet çekmece barındıran bir modeldir. Konsol, ceviz tonlarındaki açık kahverengi ve doğal ahşap desenlerinin hakim olduğu sunta malzeme kullanılarak üretilmiştir. Üst kalite malzeme ve yardımcı malzeme kullanılarak üretilen konsol, uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilecek olup yemek takımı, çatal bıçak takımı ya da diğer eşyaların yerleştirilmesi için geniş, işlevsel ayrık bölümler sunmaktadır.

İder Pergamon Yemek Odası Konsolu

İder Pergamon Yemek Odası Konsolu

İder Pergamon Yemek Odası Konsolu
Pergamon konsol modeli, doğal ahşap rengi ve desenleri ile beyaz renginin hakim olduğu işlemeli yüzeyleri ile ayırt edici, tarz sahibi bir duruşa sahiptir. Dışa doğru açılı duran ayakları, ayaklarının üzerindeki kenarlarının fazladan köşelere sahip oluşu, üst yüzeyinin kasası tarafından yarım bir çerçeveye alınıyor oluşu ve tarz sahibi altıgen aynaları ile yemek odasının belki de en beğenilen ve sevilen parçası olacaktır. Kapakları üzerinde bulunan elmas şeklindeki simetrik kabartmalar ve aynı şekildeki ahşap kulp uygulamaları, kullanıcılara yönelik yüzeyinin estetik bir duruş kazanmasını sağlamaktadır.

İder Terra Yemek Odası Konsolu

İder Terra Yemek Odası Konsolu

 

İder Terra Yemek Odası Konsolu
Terra konsol modeli, beyaz ve ceviz tonlarında ve doğal ahşap desenlerindeki kahverengi yüzeyi ile görsel anlamda tam bir doyum sağlamaktadır. Dört kapaklı yapısı, küçük siyah kulplar aracılığıyla kontrol edilmektedir. Ünitenin kasası, metal ayaklar üzerinde durmaktadır fakat konsolun zemini, kendisine sabit olan ceviz rengindeki sunta levhadan oluşmaktadır. Konsolun hemen üzerinde yer alan ve konsolun yarı genişliğinde olan ayna parçası da bu ceviz tonlarındaki levhaya sabit şeklide durmaktadır. Estetik ayna modeli, yemek odasının görsel anlamda fazladan bir artı kazanmasını sağlayacak estetik duruşa sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ