Ahşap tonların ağırlıkta olduğu İder Yemek Odalarını inceledik. Eğer yemek odası takımlarını araştırıyorsanız mutlaka İder Mobilya’ya göz atın. Birbirinden güzel ve her zevke hitap eden bir çok model bulunuyor.

Evimizin En Önemli Köşelerinden Biri Yemek Odaları
Salonların en önemli köşelerinden bir tanesi olan yemek odaları için tercih yaparken İder Mobilya modellerine mutlaka göz atmalısınız. Yemek odası modellerinde her zevke hitap edebilecek ve her türlü odaya uyum sağlayabilecek ebatlarda alternatifler bulmak mümkün. Bu modeller arasında hem trendlere uygun hem de klasiklerden olan çok farklı alternatifler mevcut.

Özellikle son zamanlarda salon takımlarında ahşap olan  modeller çok popüler. Bu yüzden İder yemek odası modelleri arasında da ahşap modelleri çok fazla görüyoruz. Özellikle de sadece ahşap olmayıp aynı zamanda budaklı ve doğal görüntüsünde olan ahşap rengi modeller en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.

Yemek Odalarında Ahşap Tonları
Ahşap rengi kendi içerisinde çok farklı tonlara sahip. Açık ahşap tonları olabileceği gibi daha sıcak olan tonlar ya da çok daha koyu ceviz tonları da tercih edilebilir. Bunların her biri için farklı renk alternatiflerini ider yemek odaları arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. İder yemek odası modelleri arasında ahşap ile kombin olacak şekilde tasarlanmış olan modeller de mevcut. Özellikle ahşabın siyah ile bir arada kullanılması en çok tercih edilenlerden bir tanesi. Siyah detaylar ile bir arada ahşap renginin orta tonları çok güzel bir uyum yakalıyor. Kulplar yüzey kısmı ve diğer detaylarda bu şekilde renk geçişleri tercih edilebiliyor.

İder Pierro Ahşap Yemek Odası

İder Pierro Ahşap Yemek Odası

Ahşap ve Grinin Uyumu
İder yemek odası modellerinde ahşap ve gri uyumu da çıkıyor karşımıza. Hem modern olsun hem de farklı bir tasarım olsun diyenler için bu modeller ideal olacaktır. Ahşap ve gri bir arada çok farklı bir görüntü elde ediyor. Ahşap rengi ile bir arada kullanılan bir başka renk ise elbette ki beyaz. Hem ahşabın derin ve sıcak görüntüsünü istiyor hem de aynı zamanda ortamda aydınlık bir etki oluşturmak istiyorsanız bu iki rengi bir arada tercih edebilirsiniz. Ahşap ve beyazın bir arada kullanılması ile elde edilmiş şık alternatifleri de İder yemek odaları arasında bulmanız mümkün. Örneğin Pergamon yemek odası tam olarak size hitap edecektir.

Her ne kadar ahşap mobilyalar son dönemde çok popüler olsa da bazıları için de beyaz vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Mobilyada her daim beyaz kullanmak isteyenler için de çok fazla alternatif bulmak mümkün. Bu beyaz yemek odalarından tercih ederek salonunuza ferah bir hava katabilir ve istediğiniz tarz ve tonlarda aksesuar ve döşemeler ile birlikte tercih edebilirsiniz.  Beyaz mobilyalar küçük odalar ve karanlık, güneş almayan mekanlar için çok daha mantıklı bir seçim olacaktır. Ayrıca beyaz yemek odası takımlarında da İder mobilya sayısız çeşit sunmaya devam ediyor. İster klasik tarzda ister daha spor ve daha modern tarzlarda da farklı alternatifler bulabilirsiniz.

İder Mobilya Yemek Odalarında Farklı Renk

İder Mobilya Yemek Odalarında Farklı Renk

İder Mobilya Yemek Odalarında Farklı Renk Tonları Sizi Bekliyor
İder yemek odası  modelleri arasında daha farklı renk ve modellerde de tercihler bulabilirsiniz. Örneğin gri rengi yemek odalarında son dönemde karşımıza çıkmaya başladı. Bunun dışında krem ve ekru tonları da açık renk isteyen ama beyaz tercih etmek istemeyenler için ideal bir tercih olabilir. Renklerinin dışında yemek odası modüllerine bakacak olursak masa takımı ve konsol karşımıza çıkıyor. Uzun vitrinler artık yemek odalarında tercih edilmemeye başlandı. Bu da daha fazla alan ve daha ferah yemek odaları anlamına geliyor. Konsol üzerinde ise ayna tercihi yapabilirsiniz. Yapacağınız ayna seçimleri sayesinde salonunuzu daha şık ve daha ferah gösterebilirsiniz.

İder Mobilya yemek odası takımlarını satın almak ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

İder Yemek Odaları

İder Yemek Odaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ