İder Mobilya yemek masası modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler. Kaliteden vazgeçmeyenler ve her tarza uygun yemek masası arayanlar bu modellere mutlaka göz atsın. İder kalitesiyle en güzel yemek masalarını sizler için inceledik.

Her Tarza Uygun Yemek Masaları
İder’ in sunmakta olduğu yemek masası modelleri; mermer desenleri, doğal ahşap desenleri ve dokusu, metal ve ahşabın şık birlikteliği, göz alıcı ve farlı tasarımları ile yemek masası arayışında olan kişiler için en uygun alternatifleri oluşturmaktadır. İder’ in uygulamakta olduğu uygun fiyat politikası ile piyasadaki diğer markaların aynı segmentteki ürünleri fiyat bağlamında karşılaştırılacak olursa İder’ in modellerinin fiyat ve kalite dengesi bakımından piyasadaki en iyi modeller olduğu kolaylıkla anlaşılabilecektir. Kullanılan malzemelerin kolaylıkla temizlenebilmesi, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra mermer ya da doğal ahşap desenlere ya da masa üzerinde sabit duran şamdan detayları gibi sıra dışı ve etkileyici detaylara sahiptir.

İder, yirminin üzerindeki yemek masası modeli ile farklı alanlara, farklı ihtiyaçlara ve farklı bütçelere yönelik birçok alternatif sunmakta olup ürünlerini satın alan ve kullanan müşterilerinin mutluluklarına ortak olmaktadır.

İder Terra Yemek Odası

İder Terra Yemek Masası

İder Terra Yemek Masası
Terra yemek masası, metal ve ahşabın estetik, şık ve dikkat çekici birlikteliğini yansıtmaktadır. Üçgen şeklini alan ayakları, yeminden farklı kollar ve uzantılar yoluyla masanın yüzey alanını ayakta tutmaktadır. Metal ayakları üzerinde duran yüzey alanı, küllü kahverengi tonlarında olup doğal ahşap desenleri taşımaktadır. Birinci kalite malzeme kullanılarak üretilen Terra yemek masası, 180 cm genişliğindeki yüzey alanı ile kalabalık, tadına doyum olmayan yemeklerin, hoş muhabbetin geçirilecek olduğu mükemmel alanları sağlamaktadır.

İder Mobilya Asos Yemek Masası

İder Mobilya Asos Yemek Masası

İder Mobilya Asos Yemek Masası
İder Mobilya’ nın Assos yemek masası modeli; kavisli bir yapıda oluşturulmuş ahşap ayakları, ahşap kasası ve genişleyebilir yüzey alanı ile birlikte dikkat çekici, sıra dışı ve kullanışlı bir model. Doğal ahşap tonlarında ve desenlerinde sunulan model ayrıca üzerinde sabit bir şamdan aksesuarı taşımaktadır. Normal zamanlarda 6 kişinin kolaylıkla oturabilecek olduğu bir genişliğe sahip olan yapısı, yemeğe daha fazla kişinin davet edilmesi gibi durumlarda genişletilerek masanın genişliği arttırılabilmektedir. Kahverenginin hoş tonlarından oluşan Assos yemek masası, fotoğraftaki haki ve bej sandalye modelleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

İder Mobilya Venessa Yemek Masası

İder Mobilya Venessa Yemek Masası

İder Mobilya Venessa Yemek Masası
Venessa yemek masası, koyu renk zemin üzerindeki mermer desenleri, geniş ayak yüzeyi ve ayaklarının geri kalanını oluşturan işlemeli ahşap sütunları ile son derece dikkat çekici, şık ve tarz sahibi bir ürün. Aslına bakılırsa bir yemek masası ve çalışma masası şıklığı arasında gidip gelen tasarımı, geniş yüzeyi sayesinde iyi bir yemek masası olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Ayaklarını oluşturan sütunlar, içbükey geometrik bir yapıda bulunmakla birlikte yüzeylerindeki şerit uygulamaları, duruşlarına farklı bir boyut kazandırmaktadır. Masanın yüzey alanı, standart yemek masalarının aksine çift tabakalı uygulama ile daha ağır ve daha kalın bir yapıya kavuşturulmuştur. Masanın alt ve üst yüzeylerinin tüm kenarları yontularak küt bir şekle sokulmuş olup oluşabilecek takılma, çarpma durumları engellenmiş ve hoş bir görünüm oluşturulmuştur.

Modellerin güncel fiyatları ve satın alma seçenekleri için buraya tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ