Bugün sizler için İder Mobilya yatak odalarını inceledik. Modeller hakkında detaylı bilgiler, modellerin fiyatları ve resimlerini incelemek için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Bütçeye Uygun Kaliteli Yatak Odaları
Tüm bütçelere uygun yatak odası takımları ve diğer mobilya grupları ile İder Mobilya, şıklıktan taviz vermeden evini iyi şekilde donatmak isteyen kişilerin uzun zamandan beri tercih ettikleri bir adrestir. İder’ in yatak odası takımları; metalik çizgiler, koyu ya da açık tonlar, doğal ahşap desenleri, yumuşak ya da sert geçişler ve benzeri uygulamalar sayesinde, birbirinden farklı zevk anlayışları olan kişilere farklı alternatifler sunmaktadır. İder yatak odası takımlarının rakiplerinden ayrıldığı ve öne geçtiği en önemli özelliği, takımların fiyat avantajıdır ki yatak odası takımları, üç bin TL ile 13 bin TL arasında değişen bir yelpazeye sahiptir. Rakipleri ile karşılaştırıldığı zaman kalite yönünden herhangi bir şekilde geri kalmazken fiyat bakımından son derece avantajlı teklifler sunan İder Mobilya, özellikle evindeki mobilyaların birçoğunu yenileyecek olan ya da yeni evlenen kişiler için büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Her yatak odasında genellikle karyola, kıyafet dolabı, şifonyer ve komodin gibi üniteler yer almaktadır. İder’ in yatak odası takımlarında da yer alan bu üniteler, takımların genel konseptlerini yansıtan renkler, desenler ve uygulamalarla dikkat çekmektedir. Yüksek yapıdaki özel tasarım ayak yapısı, doğal ahşap desenleri ya da metalik bir görüntü kazandırmak adına uygulanan ayna uygulamaları gibi.

İder Gardırop Modelleri
İder’ in yatak odası takımları içerisindeki gardırop modelleri genellikle sürgülü kapak sistemi ile sunulmaktadır. Klasik menteşe sistemine sahip olan modellerin de bulunuyor olmasına karşın ağırlıklı olarak sürgülü modeller sunulmaktadır. Yatak odası içerisindeki koridor alanının daraltılmaması adına kapakların birbiri ardına sürülerek açılabilmesi kişilerin oda içerisinde rahatlıkla hareket edebilmelerine imkan tanımaktadır. Sürgülü kapaklara ek olarak, özellikle bazı modellerin gardıropları içerisinde bulunan LED aydınlatma sistemi ve pantolon askılık alanları, diğer birçok markada rastlanmayan ince detaylardan yalnızca birkaçıdır.

Bazı karyolaların sandıklı yapıları, karyolanın içerisinde geçen mevsimlere ait kıyafetleri, kamp aletleri ve kıyafetleri ve benzeri olan birçok eşyanın depolanabilecek olduğu alanı sağlamaktadır. Sandık alanları, aydınlatma sistemleri gibi pek çok özellikten daha önce, her bir karyola modelinde bütün ya da ayrı olarak yer alan yatak başlıkları, karyolaların daha şık ve estetik bir görünüme kavuşmalarını sağlamaktadır.

İder Zeus Yatak Odası

İder Zeus Yatak Odası

İder Zeus Yatak Odası
İder’ in sunmakta olduğu en uygun yatak odası takımları arasında yer alan Zeus, krem ve kahverengi tonlarıyla sunulan, görsel ve işlevsel anlamda birçok standardı karşılayan bir modeldir. İçerisinde yer alan menteşeli gardırop, aynalı şifonyer, komodin ve karyola üniteleri; sahip oldukları kulp ve ayna uygulamaları, yatak başlığındaki deri döşeme ve düğme uygulaması gibi detaylar sayesinde odanın en iyi şekilde dekore edilmesini sağlayacaktır.

İder Venessa Yatak Odası

İder Venessa Yatak Odası

İder Venessa Yatak Odası
İder’ in üst segment yatak odası takımları arasında gösterilebilecek olan Venessa; geniş depolama alanı, çok sayıdaki rafları ve askı alanları, sürgülü kapakları ile gardırobu; LED aydınlatma sistemine sahip olan karyolası; şifonyer ve komodin ünitelerindeki altın parlaklığındaki metal detaylar ile mermer uygulaması, üst düzey beklentilerin tümüne karşılık verecek niteliklere sahiptir. Gri ve siyah gibi koyu renklerin kullanıldığı Venessa’ da kapaklarda bulunan ayna uygulamaları ve metal kulp uygulamaları ile karyolada bulunan LED ışıklandırma sistemi sayesinde takımın görsel unsurları arttırılmıştır.

İder Yatak Odası Modelleri Fiyatları
Modellerin tamamını incelemek ve güncel fiyat bilgilerine bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ