Bu makalemizde İder yatak modellerini inceledik. Rahat ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşamak istiyorsanız İder yatak modellerini incelemenizi öneririz. Uygun fiyatları ve kaliteli yatak modelleriyle dikkat çeken İder, yatak modellerinde de iyi iş çıkarmış.

Son Teknoloji ve Kalite Bir Arada
İder Mobilya’ nın sunmakta olduğu ve her biri son teknoloji ürünü olan yatak modelleri, bireylerin ihtiyaçlarına göre farklı ebatlardaki alternatifleri ile tüm beklentilere karşılık verebilmektedir. Özel ipliklerden üretilen modeller, yaz ve kış aylarında vücut sıcaklığı ve ortam sıcaklığına en uygun derecede ısınmakta ve kişilere rahat bir uyku imkanı sağlamaktadır. Dolgulu sünger yapıları, yaylı ya da yaysız modellerin kişilerin vücutlarına tam anlamıyla uyum sağlayabilmesi ve konfor unsurunun arttırılabilmesi adına büyük önem taşımaktadır.

Yatakların anti bakteriyel yüzeyleri, yatakta meydana gelebilecek zararlı oluşum gruplarının yaşamlarını sürdüremeyecek olduğu bir yüzey oluşturmaktadır. Anti bakteriyel kumaş tasarımı sayesinde yalnızca kas ve kemik sistemini rahatlatmak değil aynı zamanda kişilerin yataklarını uzun yıllar boyu sağlıklarına bir zarar gelmeden kullanabilmeleri de hedeflenmektedir.

Birçok farklı ölçü seçeneği bulunan İder yataklar, yatakların boyutları büyüdükçe fiyatı da doğal olarak yükselen bir eğilime sahiptir. Fiyat bakımından benzer markaların ürünlerine kıyasla son derece avantajlı teklifler sunan İder, kalite standartlarından taviz vermeden uygun fiyat politikasını sürdürmektedir.

İder Visco Care Yatak

İder Visco Care Yatak

İder Visco Care Yatak
İder Visco Care: Vücudun şeklini alan ve oldukça rahat, konforlu bir uyku deneyimi sunan bu yatak modeli en fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Bu yatağın en önemli özelliklerinden bir tanesi de nem ve sıcaklığı dengede tutması. Diğer yaylı yataklardan bir diğer farkı da basınç merkezine göre şekil alır. Böylece sabah kalktığınızda bel ve sırt ağrıları yaşamazsınız.

İder Paddy Pocket Spring Yatak

İder Paddy Pocket Spring Yatak

İder Paddy Pocket Spring Yatak
Paddy Pocket yatak modelinin en büyük özelliği anti bakteriyel olması ve insan sağlığına zararlı maddeler içermemesidir. Ortopedik yatak arayanlar için tavsiye edebileceğimiz bu yatak modeli size rahat ve eşsiz bir uyku deneyimi sunacak. Yatak modeli vücut şeklini alarak bel ve sırt ağrılarını engeller. Bu yatağın diğer bir özelliği de terletmemesidir. Eğer rahat bir uyku çekmek istiyorsanız size Paddy Pocket Spring yatak modelini öneririz. Fiyatı ise 2.300 TL. Diğer ölçüler ve güncel fiyatlar için alt kısımda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

İder Miracle Yatak

İder Miracle Yatak

İder Miracle Yatak
Ortopedik yüzey özelliğiyle rahatını düşünenler için özel tasarlanan Miracle yatak modelleri konforlu ve kesintisiz bir uyku deneyimi vadediyor. Yatak odalarınızda şık bir görüntü oluşturan bu modellerin farklı ölçülerde boyutları da bulunmaktadır. Alt kısımda yer alan link üzerinden modelleri ölçülerine göre fiyat seçeneklerini görebilir ve İder mağazalarından bu ürünlerini satın alabilirsiniz.

İder Yatak Modelleri Fiyatlar ve Satın Alma Seçenekleri
Ürünlerin güncel fiyatları, farklı ebatlardaki modellerini görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ