İder Mobilya mağazalarında satılan vitrin modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler. Ceviz tonları ve ahşap desenlerin birleştiği vitrin modellerini alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Kapaklı Vitrin Modelleri
İder’ in kapaklı vitrin modelleri, yemek ve oturma odaları için uygun tasarımlara sahip olup farklı boyutlarda, tasarımsal detaylarda ve renklerde birçok farklı alternatiften oluşmaktadır. Görsel eşyaların sergilenmesi için açık rafları bulunan modellerden tüm dolap ve rafları ahşap kapaklarla gizlenmiş olan modellere kadar farklı istek ve ihtiyaçlara yönelik farklı modeller bulmak mümkündür. Modellerin genelinde, kahverenginin ceviz tonu ve doğal ahşap desenleri kullanılmaktadır. Fiyat bağlamında diğer benzer markaların ürünleri ile karşılaştırıldığı zaman ortaya çıkan devasa avantaj, ürünlerin kalite – fiyat dengesinde kişilerin son derece avantajlı olmalarını sağlamaktadır.

Açık rafı bulunan vitrin modelleri, görselliğe dayanan eşyaların; biblo, fotoğraf, madalya da ya diğer süs eşyalarının sergilenmesi, odanın görselliğine bir artı daha katılması amacıyla uygun alanları sunmaktadır. Bunun yanı sıra kapaklı bölmeler, toz ve kirden korunması gereken eşyaların gizlenmesi, ortadan kaldırılması için son derece kullanışlı yüzeyleri sunmaktadır.

İder Limyra Vitrin Modeli

İder Limyra Vitrin Modeli

İder Limyra Vitrin Modeli
Limyra vitrin modeli, ceviz tonları ve doğal ahşap desenlerinin hakim olduğu bünyesinde iki adet dolap, iki çekmece ve altı adet açık raf bölmesi bulundurmaktadır. Vitrinin üst kesiminde yer alan raflar, ilginin ve odağın bu kısımda toplanmasını sağlayacağı için bu kısımlar genel anlamda görselliği daha ön planda olan eşyalar; fotoğraflar, vazo ya da biblolar, albümler ya da madalya gibi eşyalar için ayrılabilecektir. Bunların yanı sıra, kitap okumaktan ve biriktirmekten hoşlanan kişiler için de iyi bir kitaplık alanı oluşturmaktadır.

Çekmeceli alanları, kolaylıkla ulaşılması gereken fakat ortadan kaldırılması gereken kullanışlı eşyalar için işlevsel bir depolama alanı sunmaktadır. Dolapları ise, daha geniş depolama alanı sayesinde farklı büyüklükteki eşyaların kolaylıkla ortadan kaldırılmasına imkan tanımaktadır.

İder Bolera Vitrin Modeli

İder Bolera Vitrin Modeli

İder Bolera Vitrin Modeli
Bolera vitrin modeli, göz alıcı beyaz rengindeki kasası ve raflarını yarı saydamlıkta örten ve kasasının aksine olabildiğince koyu olan camları ile dikkat çekici bir tasarımın ürünüdür. Geniş ve derin rafları camdan oluşmaktadır. Vitrinin büyük bir kısmını kaplayan raf bölmeleri, yine aynı renk ve malzemeden üretilmiş cam kapaklarla çevrelenmektedir. Raf bölmesinin hemen altında, kasa ile aynı renkte olan bir adet çekmece yer almakta olup bu çekmece, küçük ebatlardaki eşyaların bir arada tutulması için uygun alanı sağlamaktadır. Şık ahşap ayakları üzerinde duran vitrin modeli, raflarını tutan kenarlarında da bir miktar cam yüzey bulundurmaktadır ki bu yüzey, üniteye yandan bakınca daha rahat anlaşılabilmektedir.

İder Sardis Vitrin Modeli

İder Sardis Vitrin Modeli

İder Sardis Vitrin Modeli
Sardis vitrin modeli, krem ve sütlü kahve tonlarının başarılı bir araya getirilmesi, işlevsel ve şık bir tasarımla harmanlanması ile ortaya çıkartılmıştır. Model yakından incelendiği zaman sol tarafında, dışı cam kapaklarla kapatılmış olan beş adet raf bölmesi olduğu görülebilmektedir. Sergilenmesi istenen eşyaların yerleştirilebilecek olduğu bu kısımlar aynı zamanda bir kitaplık olarak da işlevsel şekilde kullanılabilecektir. Yüksek kapaklı bölmesi, gözlerden uzak tutulması istenen eşyaların yerleştirilebilecek olduğu depolama alanını sağlamaktadır. Dolabın krem kapağı üzerinde yer alan uzun kulp uygulaması, dolabın tasarımına eklenen estetik bir artı olarak değerlendirilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ