İder Mobilya’da satılan Tv ünitelerini inceledik. Evin en çok kullanılan oturma odalarında televizyon için kullanılan tv ünitelerinin en güzel ve en dikkat çeken modellerini yazımızda görebilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Modeller
Evin en çok kullanılan odası olan oturma odaları, tasarımsal olarak da farklı dokunuşları doğal olarak hak ediyor. İder’ in birbirinden farklı özellikler, desenler ve tarzlarda sunduğu TV üniteleri, oda içerisinde farklı bir atmosfer oluşturmak için fazlasıyla yeterli olacaktır. Farklı boyutlarda ve eklentilerde olan modeller, geniş bir fiyat aralığına yayılmaktadır ki bu da İder tarafından her bütçeye uygun bir TV ünitesi modeli sunulduğu anlamına gelmektedir. Modellere genel olarak bakmak gerekirse çoğunda kahverenginin farklı tonlarına; krem, beyaz gibi açık tonlara ve doğal ahşap şablonu bulunmaktadır. Yalın ahşap malzeme kullanılarak üretilen modellerin yanı sıra ahşap ve metal malzemelerin bir arada kullanılmış olduğu malzemeler de dikkat çekici tasarımları ile beğeni toplamaktadır.

TV ünitelerinin bazıları, yalın olarak bir sehpa formatındayken diğer modelleri ise TV sehpasına ek olarak duvara sabitlenebilen vitrin ve raf üniteleri ile kullanışlı ve dikkatleri üzerine toplayan tasarımlara sahiptir.

İder Atlantis TV Ünitesi

İder Atlantis TV Ünitesi

Atlantis TV Ünitesi
Atlantis TV ünitesi, açık kahverenginin yumuşak ve sıcak tonlarını hakim olduğu yüzeyi ile estetik; bünyesinde bulunan birden çok dolap, çekmece ve raf bölmeleriyle de işlevsel bir tasarımın ürünüdür. Doğal ahşap desenlerinin göze çarptığı modelde televizyonlar ünitenin tam ortasında yer alan boş odağa asılmaktadır. Bu  işlem sırasında televizyon ile birlikte satılan ya da ayrı şekilde temin edilebilecek olan askı aparatları kullanılmaktadır.

Atlantis TV ünitesinin geniş yüzey alanı, TV’ nin yerleştirilecek olduğu duvarı büyük ihtimalle boydan boya kaplayacak olup odanın renklendirilmesi ve canlandırılması için de yeni kan görevi görecektir. Yan kısımlarında yer alan dolapları içerisinde ve TV’ nin hemen üzerinde yer alan açık raf bölmesi, bir vitrin görevinde kullanılabilecek olup ünitenin altında yer alan dolap ve raflar; uydu alıcısı, DVD oynatıcı ya da diğer elektronik aletlerin yerleştirilebilmesi için kullanılabilecektir.

İder Demre TV Ünitesi

İder Demre TV Ünitesi

Demre TV Ünitesi
Fiyat ve kalite bakımından yüzleri güldüren bir dengede bulunan Demre TV ünitesi modeli, açık kahve ve krem yüzeyleri ile uyumlu bir tasarım sergilemektedir. TV’ nin yerleştirilecek olduğu sehpa alanı, yüksek ahşap ayakları üzerinde durmakta olup arkasını doğal ahşap desenlerinin hakim olduğu bir plakaya dayamaktadır. TV sehpasında bulunan çekmece, raf ve dolaplar, TV ile birlikte kullanılması gereken elektronik aletler; DVD, kitap, dergi ve gazeteler için uygun alanları sağlamaktadır.

Ünitenin yanlarında bulunan ve duvara sabitlenerek kullanılan vitrin üniteleri ile TV’ nin üstünde yer alan açık raf bölmesi, vitrin eşyalarının yerleştirilebilecek olduğu uygun alanları sunmaktadır.

İder Alinda TV Ünitesi

İder Alinda TV Ünitesi

Alinda TV Ünitesi
Alinda TV ünitesi modelinde genel olarak koyu ve orta derecedeki kahve tonlarının ortaya çıkardığı doğal ahşap desenleri göze çarpmaktadır. Ahşap hissi uyandıran yüzey kaplaması, TV sehpasının çekmecelerinde ve takımın camlı vitrin ünitesinde bulunan aynalı çerçeve uygulaması ile ayırt edici bir tarz kazanmaktadır. TV ünitesi bünyesinde, bir adet camlı vitrin, içerisinde dört adet raf bulunan ünite ile üç adet çekmecesi olan TV sehpası barındırmaktadır. Yüksek ayakları üzerinde duran TV sehpası, olabildiğince geniş alan kaplamaktadır ve üzerine simetrik olarak yerleştirilen diğer parçaları ile şık bir duruş yakalamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ