İder Mobilya farklı tarzlarda şifonyer modelleri. Genç ve çocuk odalarına özel en güzel şifonyer modellerini inceleyebilir, fiyatları hakkında bilgi alabilir ve ürünleri satın alabilirsiniz.

Farklı Renkler ve Tasarımlar
Yüksek kaliteli ürünlerin diğer benzer markalara kıyasla çok daha uygun fiyatlarla sunulduğu İder, şifonyer modellerinde de aynı çizgisini sürdürmektedir. Farklı renklerde, tasarımlarda, desenlerde ve konseptlerde üretilen şifonyer modelleri, yatak odalarında ihtiyaç duyulan çamaşırlık ihtiyacını karşılarken birbirinden farklı şık, tarz sahibi alternatif sunmaktadır. İder’ in yatak odası, genç odası ve çocuk odası takımları içerisinde yer alan şifonyer modelleri tek bir birim olarak da satın alınabilmektedir.

Doğal ahşap desenleriyle kahverengi tonlarında, özgüvenli lacivert ve diğer koyu tonlarda, iç açıcı ve odanın aydınlanmasını sağlayan yapılarıyla beyaz ve açık renklerde ya da konsept tasarımlarla sunulan İder şifonyerler, yüksek sayıdaki alternatifleri sayesinde odasına göre bir model arayan tüm kişilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilecektir.

Tarz Sahibi Şifonyerler: İder’ in birbirinden şık ve tarz sahibi şifonyer modeli içerisinden hangi modelin seçilecek olduğunda kararsız olan kişiler; odalarında hakim olan ana renklere, şifonyerin yerleştirilecek olduğu alanın genişliği ve derinliğine, ihtiyaç duydukları depolama alanına ve benzer değişkenlere göre şifonyer modelleri arasında odaları için en iyi olan modeli belirleyebileceklerdir. Örneğin şifonyer ünitesini bir makyaj masası olarak kullanma niyetinde olan kişiler, İder’ in modelleri arasında bu amaca uygun tasarımlara sahip şifonyer modellerini kolaylıkla fark edebilecektir. Ya da odasında fazladan bir aynaya ihtiyaç duyan kişiler, ayna eklentili bir modele yönelebileceklerdir.

İder Antissa Şifonyer Modeli

İder Antissa Şifonyer Modeli

İder Antissa Şifonyer Modeli
Sardis şifonyer modelinin özgüvenli mavisi ile doğal ahşap tonlarının ortaya koyduğu büyük uyum, odanın atmosferine yumuşak fakat derin bir şekilde nüfus edecektir. Sardis şifonyerin ayna eklentisi ve çekmecelerinde bulunan kulp uygulamaları, çevresine altın parlaklığında ışıltılar saçmaktadır. Aynası ve puf eklentileri ile birlikte işlevsel bir makyaj ya da kozmetik uygulama masasının görevini de görebilecek olan model, yerleştirilecek olduğu odanın en şık parçalarından biri olacaktır.

İder Sarissa Çocuk Odası Şifonyer Modeli

İder Sarissa Çocuk Odası Şifonyer Modeli

İder Sarissa Çocuk Odası Şifonyer Modeli
Bir benzin pompasını andıran konsept tasarımı ile Sarissa çocuk odası şifonyer modeli, mobilya ihtiyacının karşılanması sırasında başvurulabilecek en eğlenceli yollardan biridir. Dört adet çekmecesi ile eşya ve kıyafetlerin düzenli şekilde yerleştirilebilecek olduğu geniş depolama alanı, üst bölmedeki rafları ile renkli, sıra dışı ve işlevsel bir modeldir.

Arinna Genç Odası Şifonyer Modeli

Arinna Genç Odası Şifonyer Modeli

Arinna Genç Odası Şifonyer Modeli
Arinna genç odası şifonyer modeli, doğanın içinden kopup gelen yeşil renginin birkaç tonunu başarılı bir şekilde üzerinde taşımaktadır. Yerden yüksek ve açılı bir şekilde üniteyle birleşen ayakları üzerinde duran şifonyer, üç adet çekmeceye sahiptir. Çekmecelerin kulplarında, mobilyanın ayaklarında ve kasasında yalnızca yeşilin koyu ve açık tonları yer almaktadır. Yatak odasının şık, iç açıcı şekilde donatılması için kaçırılmayacak olan modellerden biridir.

İdea Lima Şifonyer Modeli

İdea Lima Şifonyer Modeli

İder Lima Şifonyer Modeli
İder’ in üst segment yatak odası takımlarının bir ünitesi olan Lima şifonyer modeli; aynası ve ayna çerçevesi, kapakları ve çekmeceleri üzerindeki kulp uygulaması, beyaz ve kahve tonlarının ustalıkla bir araya getirilmesi gibi pek çok faktör sayesinde tutulan ve sevilerek kullanılan bir üründür. Yüksek ve şık ayak tasarımı, kolay kullanım imkanı tanımaktadır. Dolap kapağı ve ayna çerçevesinde bulunan kazıma işlemeler ortaya simetrik, düzenli şekiller çıkartmaktadır. En üstte yer alan geniş çekmecesi, özellikle mücevher ve aksesuarların düzenli şekilde yerleştirilebilmesi için küçük ve birbirinden bağımsız alanlara ayrılmıştır.

İder Mobilya Şifonyer Modelleri Fiyatları
Güncel fiyat bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ