İder Komodin Modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler. İder Mobilya komodin modellerini yakından inceleyebilir ve farklı renklerdeki seçenekleri görebilir, beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

Komodin Modellerinde Farklı Tarzlar
İder Mobilya evinizin her alanı için şık ve kullanışlı seçimler sunmaya devam ediyor. Yatak odalarında tercih edilen komodin modellerinde de birbirinden şık ve kullanışlı alternatifler bulmanız mümkün. İder Mobilya komodin modellerine genel olarak bakacak olursak farklı tarzlarda alternatifler görebiliyoruz. Ahşap ve beyaz tonlarının kombini ilk olarak karşımıza çıkan alternatifler arasında yer alıyor.

Mobilya renklerinde kombinler son zamanlarda çok fazla popüler olmaya başladı. Bu şekilde açık ve koyu tonların bir arada kullanıldığı alternatifler de farklılıklardan hoşlananlar için ideal bir seçim olabilir. Üst yüzeyi ahşap rengi olan ve çekmece kısmında beyaz ya da kremin tercih edildiği modeller olduğu gibi aynı zamanda arka kısmın ve ayakların farklı renklerde tercih edildiği mobilya alternatifleri bulmak da mümkün.

Siyah Komodin

Siyah Komodin

Siyah Renkli Komodinler
İder komodin modellerinde yine çok tercih edilen kombin renkler arasında siyah da yer alıyor. Popüler mobilya trendleri arasında siyah ve ahşap renginin kombinleri de çok sık çıkıyor karşımıza. Özellikle metal siyah tercih edilen komodin modelleri odanıza farklı bir hava katacaktır. Ahşap rengi bu şekilde kombinlerde çok sık tercih ediliyor. Ancak siz farklı olarak ahşap kullanılmayan mobilyaları da kullanabilirsiniz. Örneğin bir başka trend ise mermer deseni. Mermer deseni eskilerde kalan bir desen olmaktan çıktı ve günümüz modern mobilyalarında çok sık tercih edilen ve şık görünen mobilya modellerinden bir tanesi. Siyah ile kombini ise ayrı bir hava katıyor. Siyah ahşap komodinlerde yüzey rengi olarak mermer desenin tercih edilmesi odanıza çok havalı ve şık bir hava katacak.

Genç Odası Spor Komodin Modeli

Genç Odası Spor Komodin Modeli

Spor Tarz Komodin Modelleri
İder komodin modelleri arasında sadece modern ve klasik tarzda değil spor tarzda da alternatifler yer alıyor. Bu alternatifler arasında griye yer verilen komodin modellerini de görebiliyoruz. Gri ve siyahın yer aldığı modellerde zaman zaman sarı küçük detaylar çıkabiliyor mesela karşımıza. Bu şekilde tasarımların özellikle çekmece ve ayak kısımlarının metal ve daha farklı şekillerde tercih edildiğini görebiliyoruz. Eğer yatak odanızda daha spor bir görüntü istiyorsanız ya da tercih edeceğiniz komodini bir genç odasında kullanacaksanız bu şekilde spor modelleri tercih etmeniz daha isabetli bir seçim olabilir. Spor bir oda için komodin arıyorsanız sade ve tek renk olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin beyaz olarak tasarlanmış ve tek renk olan komodin modellerinden de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde genel olarak odanın formatını istediğiniz hale getirebilirsiniz.

Mavi Komodin Modeli

Mavi Komodin Modeli

Yeşil & Mavi Renk Komodin Modelleri
İder komodin modelleri arasında daha farklı tercihlerden hoşlananlar için yeşil ya da mavi gibi renkler de bulunuyor. Bu komodinleri yine aynı renkteki bir oda takımı ile kullanabileceğiniz gibi farklı renkler ile bir araya da getirebilirsiniz. Bu şekilde de farklı bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Diğer taraftan komodin modellerinde formlara da göz atalım. Özellikle modellerde daha çok tek çekmece olduğunu görüyoruz. Tek çekmeceli modellerde ayak formları daha da ön plana çıkıyor. Ancak bazı modellerde ise iki çekmece de görebiliyoruz. İki çekmeceli olan modeller depolama alanı açısından sizin için daha cazip olacaktır. Bunun dışında bazı modellerde komodin olarak çekmece değil küçük bir dolap kapağı tercih edilmiş. Dolap kapağı olarak tercih edilen modellerde daha büyük eşyalarınızı da yerleştirebilirsiniz. Kullanım açısından şartları değerlendirerek, aynı zamanda modeller arasından da size hitap edecek şık bir komodin modeli mutlaka bulacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ