Bu makalemizde İder Mobilya gardrop modellerini inceleyebilirsiniz. Gardırop modellerinin özellikleri, detaylı anlatımları ve fiyatları hakkında bilgiler alabilir ve satın alma seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Gardrop Modelleri: Yatak odalarındaki en önemli parçalardan biri olan gardıroplar, kıyafetlerin düzenli şekilde yerleştirilebilecek olduğu sağlam, korunaklı ve şık ünitelerdir. Odanın tasarımı üzerinde büyük bir etkisi bulunan gardıroplar, farklı desenlerde, boyutlarda, genişlikte ve renkte sunulabilmektedir. İder Mobilya’ nın sunmakta olduğu gardırop modelleri; birbirinden çok kızaklı ve kapaklı gardırop modeli olacak şekilde markanın kataloglarında yer almaktadır. Gardıropların fiyatları ve sahip oldukları özellikler; malzeme kalitesi, tasarımı ve renkleri göz önünde bulundurularak diğer markalarla karşılaştırıldığı zaman fiyat açısından aradaki devasa fark kolaylıkla fark edilebilecektir.

Kıyafet depolama konusunda genellikle daha avantajlı olan kızaklı dolaplar, kapakların yüzey üzerinde kayması ve birbiri ardına geçmesi sayesinde açılabilmektedir. Kapaklarının oda içerisine açılmaması sayesinde odadaki hareket alanı kısıtlanmadan kullanılabilmektedir. Kapaklı gardırop modelleri de kıyafet depolama alnı bakımından tatmin edici sonuçlar vermektedir ve sürgülü kapaklı modellere göre fiyat avantajını da elinde tutmaktadır.

İder Mobilya’dan Bol Alternatifli Gardrop Modelleri
İder Mobilya’ nın genç odaları ve yatak odaları için sunmakta olduğu gardırop modelleri, tek ünite şeklinde da satılabilmektedir. İder’ in çok sayıdaki gardırop alternatifi arasından ihtiyacı karşılayacak en uygun modeli bulmak için kişiler öncelikle ne kadar kıyafet depolama alanına ihtiyaç duyduklarını belirlemelidirler. Bu aşamadan sonra dolabın yerleştirilecek olduğu alanın ölçülmesi ve satın alınacak olan dolapla yerleştirilecek olduğu alanın genişliği ve derinliğinin birbirini sağlamasına dikkat edilmelidir. Satın alınacak olan gardırop, oda içindeki diğer mobilyalar ve duvarların rengi ile uyumlu olursa oda içerisindeki ahenk bu şekilde korunmuş olacaktır.

İder Gardrop Modellerinin Özellikleri
İder gardırop modellerinin kaliteli ahşap malzemeleri, doğal ahşap desenleriyle kahverengi tonlarında, etrafına göz alıcı ışıltılar saçan beyaz tonlarda, sakin ve özgüvenli koyu ton seçenekleri ile sunulmaktadır. Doğal ahşap desenleri ve renkleri, odanın yumuşak ve doğal bir atmosfere bürünmesinde büyük rol oynamaktadır. Renkleri ve işlemelerinin yanı sıra sahip oldukları eklentilerle işlevsellikleri de arttırılmış ürünlerdir. Gardıropların bazı modelleri içerisinde yer alan ışıklandırma sistemi, pantolon askılığı ya da çok sayıdaki raf ve çekmece bölmeleri, kıyafetlerin ayrı ayrı ve düzenli bir şekilde yerleştirilebilecek olduğu bölmeleri oluşturmaktadır. Özellikle sürgülü gardırop modellerinin geniş kapakları, İder’ in bir standart olarak uyguladığı aynalar ile daha da fonksiyonel hale getirilmiştir. Yatak odası içerisinde önemli bir yeri olan boy aynası, gardırop kapağı ile bu şekilde sağlanmış olmaktadır.

İder Zeus Gardrop Modeli

İder Zeus Gardrop Modeli

İder Zeus Gardrop Modeli
Zeus gardırop modeli, fiyat ve işlevsellik bakımından benzerlerinden bir adım daha önde olan ve neredeyse tüm bütçelere hesaplı gelecek bir model, Krem ve kahve tonlarının harika birlikteliğini yansıtan model, beş kapağının ortadaki kapağı üzerinde ayna uygulaması barındırmaktadır. Geniş ve derin depolama alanı, birçok kıyafetin zorlanmadan yerleştirilebilecek olduğu alanları sağlamaktadır.

İder Lima Gardrop Modeli

İder Lima Gardrop Modeli

İder Lima Gardrop Modeli
Lima gardırop modeli, doğal ahşap desenleri ile kahverengi, beyaz ve siyah metalik ayna yüzeyi ile görsel anlamda yüksek standartları sağlayan bir model. Sürgülü kapakları üzerinde yer alan kazıma uygulamaları; içerisinde yer alan birbirinden bağımsız kıyafet askılık, pantolon askılık ve raf alanları ile şık ve fonksiyonel bir üründür.

İder Mobilya Gardrop Modelleri Fiyatları
Güncel fiyatlara ulaşmak ve satın alma seçeneklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ