Bu makalemizde İder Mobilya mağazalarında satılan berjer koltuk modellerini inceledik. Eğer evinize berjer koltuk alacaksınız bu makalemizi inceleyebilir ve örnek modellere göz atabilirsiniz.

Berjerler evlerin ve ofislerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Tekli koltuk modellerinden çok daha uzak bir noktaya gelen berjer modelleri artık hem kullanım açısından hem de dekoratif açıdan çok daha farklı bir öneme sahip. Berjer modellerinde çeşit çeşit alternatifleri İder Mobilya tasarımlarından bulabilirsiniz. İder Mobilya  sunduğu model, tasarım ve renk çeşitliliği ile mekanlarda farklı bir hava elde edilmesini sağlıyor. İder berjer modelleri arasında özellikle son zamanda mobilya sektöründe öne çıkan tasarımlar göze çarpıyor. Bunlar arasında bazıları daha da ön plana çıkıyor.

Chester Modeller
Öne çıkan tasarımlarda dikkat çekenlerden bir tanesi Chester modelleri. Chester tarzı birçok mobilya tarzına uyum sağlayabiliyor. İder tasarımlarında sayısız chester uygulaması görüyoruz. Klasik tarz mobilyalara da spor ve avangart tarza da uygulamalarını görmek mümkün. Çok beğenilen tarzdaki modellerden bir tanesi Bolera berjer modeli. Bolera berjer modelinin tarzı hem modern salonlara uyum sağlayacak cinsten hem de ofislere. Özellikle siyah ortadan açılan ayakları ile chester modeli bir arada çok şık bir uyum sağlıyor. Modelin katalog görseli taş renginde tercih edilmiş. Bu renkte gayet iddialı bir berjer modeli olsa da siz ortamdaki diğer mobilyalarınıza göre daha farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Bolera modelinde özellikle yandan görüntüde karşımıza çıkan detaylar ise bu modeli daha farklı bir noktaya taşıyor.

Venedik Berjer Koltuk

Venedik Berjer Koltuk

Berjer Koltuklarda Retro Tarzı
Biraz daha Retro bir tarzda tercih yapmak isteyenler için de İder modelleri tercih edilebilir. Venedik Berjer modeli de bu kategoride tercih edilebilecek bir berjer. Ahşap kolları ve ayakları ile ortamlarınıza çok güzel bir hava katacak. Ayrıca kalın bir arkası ve kolları olmadığı için de her türlü ortama sığacaktır. Eğer yer sıkıntınız var ise siz de bu modeli ya da benzer modelleri tercih edebilirsiniz. Ahşap rengi ile mavinin uyumu da bu modelde çok iddialı bir şekilde tercih edilmiş. Özellikle Retro tarzda bir odaya ve mekana sahip iseniz iyi bir seçenek olacaktır.

Odella Berjer Koltuk

Odella Berjer Koltuk

Berjer Koltuklarda Klasik Tarzlar
İder mobilya berjer modellerinde daha klasik tarzda alternatifler de bulabilirsiniz. Özellikle desenli olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Desenli berjerler düz koltuklar ile bir dönem çok popüler idi. Şimdilerde biraz daha olmakla birlikte yine de tercih edilen bir alternatif. Özellikle kumaş seçiminde farklı ve isabetli kararlar verebilirseniz asla sıradan ve demode olmayan gayet iddialı sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin kazayağı deseni ya da ekose deseni gibi kumaşlar ile berjer tercih edebilirsiniz. Bu desenler son zamanlarda oldukça popüler. Aynı zamanda da uzun süre demode olmayacak desenler. Düz koltuklar ile bu desenlerde kumaşlar iddialı olabilir.

Phaselis Berjer Koltuk

Phaselis Berjer Koltuk

Berjer Koltuklarda Sade Tarzlar
İder mobilya berjer modellerinde daha sade olanlar olduğu gibi çok farklı ve iddialı tasarımlar da var. Öncelikle siz nasıl bir berjer istediğinize karar vermelisiniz. Eğer modern bir ortamda kullanacaksanız ilginç tasarımları kullanabilirsiniz. Daha klasik bir odaya sahipseniz odanızı şıklaştıracak alternatiflerden seçebilirsiniz. Kumaş seçimlerinde de benzer bir durum söz konusu. İder mobilya berjer modellerinde bunlar arasında iyi bir uyum sağlayabilirsiniz. Diğer berjer koltukları satın almak için ve güncel fiyatlara bakmak için buraya tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ