İder Mobilya genç odası modellerini bu makalede inceledik. Yeni sezon genç odalarında genç kızlar ve erkekler için birbirinden güzel modeller bulunuyor. Her zevke hitap eden bu genç odalarını hep beraber inceleyelim.

Etkileyici Tasarım: Genç odası modellerinde de İder Mobilya iddialı alternatifler ile gençleri etkileyici modeller sunuyor. Genç odası söz konusu olduğunda geniş bir yelpaze söz konusu oluyor. Özellikle yaş grubu bu noktada önemli bir ayrım. Erken gençlik dönemindeki çocuklar ile daha büyükler arasında seçimler de fark ediyor. Ancak genel olarak her ikisine de hitap edebilecek, uzun süreli kullanım sağlayabilecek olan alternatifleri İder modelleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. İder genç odası modellerinde öncelikle beyaz olan mobilyalara değinelim.

İder Letoon Genç Odası

İder Letoon Genç Odası

Genç Kızların Gözdesi
Klasik beyaz tarzda olan genç odası modelleri özellikle genç kızların favorileri arasında yer alıyor. İstedikleri renk döşeme ile değiştirebilecekleri ve kullandıkları tekstil ürünleri ile istedikleri havaya sokabilecekleri bu mobilya modelleri genç kızlar  için ideal bir kullanım sunuyor. Ayrıca hem kız hem de erkeklere uygun olabilecek alternatifler de mevcut. Bu şekilde kardeş kullanımı için de gayet cazip bir seçenek oluyor.

Erkeklere Hitap Eden Spor Modeller: Erkeklere hitap edebilecek, daha spor ve daha enerjik genç odaları da mevcut. Özellikle beyaz, gri kombinleri ilk etapta göze çarpıyor. Bu modellerde ayrıca üçüncü bir renk olarak sarı gibi tonlara da yer verilmiş. Bu sayede klasik olmaktan uzaklaşılıyor ve ortama çok daha dinamik bir hava katılmış oluyor. Gri zaten erkek genç odalarında çok sevilen renklerden.  İşin içinde beyaz da olunca diğer renkler göz yorucu ve karanlık bir etki yapmaktan uzaklaşıyor, çok daha şık bir sonuç ortaya çıkıyor.

İder Asos Genç Odası

İder Asos Genç Odası

Mobilyaların Kolay Yerleşimi
Genç odalarında genelde yaşanan sıkıntılardan bir tanesi mobilyaları yerleştirememektir. Küçük odalar için bu durum ciddi bir sıkıntı oluşturabilir. İşte bu gibi bir durum için ise İder Mobilya modelleri arasında farklı çözüm arayışlarına gidilmiş ve tasarımlar ortaya çıkmış. Tek parça olarak dizayn edilen genç odalarında dolap, yatak ve çalışma alanı hepsi bir arada yerleştirilmiş. Bu mobilyalarda özellikle iki ayrı kardeş için kullanılabilecek yatak opsiyonu da mevcut. Her parçanın bir arada bir tasarım şeklinde kullanılması ile ortaya çıkan bu genç odası modelleri özellikle küçük odalarda sizin kurtarıcınız olacak.

Alanların Değerlendirilmesi
Alanların mantıklı bir şekilde değerlendirilmesi oldukça önemli bir nokta. Özellikle köşelerde ölü olan yerlerin tasarruf edilmesi de önemli bir nokta. Bunun için de yine İder genç odası modelleri arasında değişik ve ergonomik tasarımlar mevcut. Örneğin Bolera genç odası tam olarak bu ihtiyaç için tasarlanmış bir model. Gardrop kısmı içerisinde bir adet köşe modül yer alıyor. Bu köşe kısmında ekstradan bir depolama alanı elde edilmiş oluyor. Dilerseniz bu kısma fazladan eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Model sadece kullanışlı değil. Aynı zamanda da karartmalı aynalı modeli ile çok da şık bir görüntü veriyor. Ahşap, gri ve aynanın bir arada kullanılması ile elde edilen bu genç odası modeli kız erkek tüm gençlere hitap edebilecek iddialı bir model.

İder Sarissa Çocuk Odası

İder Sarissa Çocuk Odası

İder’de Çocuklar İçin de Özel Mobilyalar Var
İder genç odası modellerinde daha küçük yaşlar için de değişik alternatifler bulmak mümkün. Örneğin araba temalı olan genç odası modeli genç erkekler için iddialı bir model olabilir. Bunun yanında genç kızların tercih edebileceği tarzdaki daha süslü modeller de mevcut. Sade mi yoksa daha detaylı bir genç odası mı istediğiniz önemli bir detay. Bu sorunun cevabına göre dilediğiniz tarzda alternatifleri İder Mobilya genç odası modelleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sadece tarz ve renkleri ile değil ebatları ile de farklı alternatifleri sizlere sunacaktır. Daha fazla model için buraya tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ