İder Mobilya’dan en güzel baza modelleri. İder baza modelleri fiyatları ve satın alma seçeneklerini görebilir, modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli markalarından bir tanesi olan İder Mobilya’dan birbirinden farklı özelliklerde ve tarzlarda baza modeli örnekleri.

Bazalar; İçerisindeki sandık alanları, hafif ve kullanışlı yapıları, farklı renklerdeki dokuları, kumaş ya da suni deri şeklinde sunulan döşemeleri ile birçok evde tercih edilen işlevsel mobilyalardandır. Tek kişilik ve çift kişilik modeller sayesinde hem yatakların yerleştirilebilecek olduğu gerekli alanları sağlarken hem de içerisinde bulunan sandık alanı ile fazla eşyaların, kıyafetlerin ortadan kaldırılması, düzenli bir şekilde yerleştirilmesi adına uygun alanları sunmaktadır.

İder Baza Modellerinde Kalite ve İşlevsellik Ön Planda
İder’ in baza modelleri, yatak odasına hakim olan aynı ya da benzer renklerde, desenlerde sunduğu baza modelleri ile uygun teklifler sunmaktadır. Kullanılan malzeme kalitesi, ürünlerin görünümü ve işlevsellikleri, kaliteleri ve ürünlerin fiyatları karşılaştırıldığı zaman İder’ in ürünlerinin pazardaki diğer benzerlerinden daha avantajlı teklifler olduğu görülebilecektir. Tek kişilik ve çift kişilik baza modelleri doğal olarak farklı fiyatlarda sunulmaktadır. Odasına çift kişilik ya da tek kişilik bir baza arayışında olan bireyler, aradıkları modeli İder’ in ürün kataloğu arasından uygun fiyatlara bulma şansı yakalayacaklardır.

Deri ve Kumaş Döşemeler
Deri döşemeli modellerden ya da kumaş döşemeli modellerden hoşlanan kişiler için farklı model seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra aynı modelin tek kişilik ya da çift kişilik yapıdaki versiyonları da satışa sunulmaktadır. Baza modellerinin dışı, kaliteli ve şık döşeme malzemeleri ile kaplanmaktadır. Döşemenin hemen altında dayanıklı ahşap malzemeden ürünlerin kasaları vücut bulmaktadır. Ürünlerin sandık kısımlarına bakıldığı zaman, yatağın kaldırılması sırasında aniden kapanmasını engellemek adına kullanılan süspansiyonlu menteşe uygulamaları görülebilecektir. Metal kulplardan tutularak açılan sandık bölmesi, bu uygulamalar sayesinde açık vaziyette sabitlenebilmektedir.

İder Çift Kişilik Baza

İder Çift Kişilik Baza

İder Çift Kişilik Baza
Beyaz suni deri döşemesi, çift kişilik tasarımı, metal ızgarası ve kulp uygulaması sayesinde rahat bir kullanım sunmaktadır. Çift kişilik baza, içerisindeki geniş sandık bölmesi sayesinde birçok eşyanın depolanabilmesi ve ortadan kaldırılabilmesi için uygun alanları sağlamaktadır. Döşemesinin beyaz rengi, oda içerisinde bulunan tüm mobilyalar ve diğer renklerle uyumlu bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanımaktadır.

İder Spacious Baza

İder Spacious Baza

İder Spacious Baza
Soacious Baza, elmas desenli dikiş işlemelerinin bulunduğu kumaş döşemesi, yumuşak kahverengi tonlarındaki kadifemsi dokusu ve aynı renkteki ahşap yüzeyi ile şık ve işlevsel bir modeldir. Çift kişilik yatakların yerleştirilebilmesi için uygun alanı sağlayan geniş yapısı, aynı zamanda içerisindeki sandık alanı ile geniş bir depolama alanı da sağlamaktadır. Bazanın köşelerinde bulunan plastik ayakları, gövdeyi yerden birkaç cm kaldırmakta ve böylece hem yerini değiştirme, hem kullanış kolaylığı ve temizlik gibi konular bakımından daha işlevsel bir yapı kazandırılmaktadır.

İder Latali Somya Baza

İder Latali Somya Baza

İder Latali Somya Baza
Yalnızca yatak yerleştirme ve yatağı yerden daha yüksek bir yerde konumlandırma işlevini yerine getirmek için bir ürün arayışında olan kişiler, İder’ in Latalı Somya modeli ile ihtiyaçlarını karşılama şansına sahiptirler. Metal kasası üzerinde bulunan şeritler, yatağın yerleştirilmesi için gereken alanı sağlamaktadır. Sağlam metal yapısına karşın diğer baza modellerinde olduğu gibi donanımlı bir yapısı olmadığı için fiyat bakımından diğer modellerden çok daha avantajlı durumdadır.

İder Baza Modelleri Fiyatları
Güncel fiyatları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ