Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İnsanlar evlerini yeniden dekore ederken hiç bir şeyin eksik kalmamasını ve tamamen bir kombin içerisinde olmasını düşlemektedir. Fakat birçok kişi dekorasyon çalışmasında sürekli olarak iç kapı dekorasyonu üzerine ya es geçmektedirler, ya da hatalı seçimler yaparak dekorasyonun kombinini bozmaktadırlar. Dekorasyon sürekli değişken ve kendini her sezon renklerin ve desenlerin ortaya çıkardığı farklı modeller ile evlerimizi baştan yaratmakta. Bu konuda iç kapı modelleri de oldukça farklılık göstermekte.

Örneğin artık klasik kapı modelleri yerine artık günümüzde birçok kişi evlerinin iç kapı tercihlerinde amerikan iç kapı modelleri üzerine seçimler yapmaktadır. Aynı zamanda lake iç kapı modelleri de amerikan kapı modelleri ile birlikte aynı uyum içerisinde oldukları için bu modeller üzerine de oldukça rağbet görülmektedir.

Fakat tercihinizi ister lake’den veya ister amerikan’dan kullanın bu sizi evinizin dekorunu bozmakla ilgili bir şüpheye düşürmesin, zira her iki modelde günümüzün modernliği taşıyan estetik bir yapıya sahiptir. Dikkat edeceğiniz tek husus sadece evinizin o bölümü ile yapılan dekorasyona uygun renk ve desenler üzerine yapacağınız seçim üzerinedir. Sizler için özenle hazırlayıp derlediğimiz yeni iç kapı modelleri ile ilgili görsellere aşağıda yer alan galeriden göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ