Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Endüstriyel tarzı mutfaklar genellikle eski binalarda bulunabilir, ancak bazı ev sahibi ev dekorasyonuna  Endüstriyel tarzı mutfakları eklemek isteyebiliyor.Eğer eski ve antika mobilyalar (veya eski görünüme sahip yeni mobilyalar) ile birlikte kullanabileceğiniz malzemeler gerekiyor çünkü Endüstriyel çok hassas bir tasarım. Bir evin temeli sanayi tarzı kirişlere, tuğla, metal, havalandırma kanalları, borular ve diğer çeşitli yapı elemanları için temel olarak hizmet verebilir. Eski binaların çatı katı bölümleri,  yaratıcı bireyler için mükemmel benzersiz mimarisi, açık alan ve büyük akustiği, bir sanayi tarzı yenilenmesi için mükemmel bir temel olarak hizmet eder! Endüstriyel alanlarda daha soğuk ve modern görünen  renkler ile sıcaklık ve stil ekleyebilirsiniz. Endüstriyel ev dekorasyonlarında bitmemiş duvarlar, biraz tuğla bırakmak isteyebilirsiniz. Tipik endüstriyel tasarım kullanılan malzemeler beton, ahşap ve metallerdir.

Endüstriyel tarzi mutfaklar  (5)

Eğer daha modern ya da vintage bir yaklaşım var olsun, endüstri öğeleri sizin konut için daha keskin  tasarımlar ekleyin. Temel bu tarz elemanları ve nasıl evinize içine dahil etmek konusunda bazı ipuçları için aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz

Endüstriyel tarzi mutfaklar  (10)

Yıpranmış ahşap ve eski eşyalar kullanın.Onların zengin görünümü  sanayi tarzında sıcaklık ve karakter ekleyen hazine değerindedir. Sizde hurdalıklarda, bit pazarlarında eski ahşap bulabilirsiniz. Eski zeminlerde ve mutfak adalarında panelli duvarlar için eski kapı ve pencere çerçeveleri, yeni yatak başlıkları, tablolar dönüştürülebilir

Endüstriyel tarzi mutfaklar  (8)

Endüstriyel Aydınlatma. Eski fabrikalar da Popüler aydınlatma armatürleri, porselen emaye tonları ile kolye fikstür, dökme alüminyum ampul kafesleri ve çelik veya nervürlü cam tonları dahil edebilirsiniz. Mutfakta Bu görünüm elde etmek için, kaynak olarak kullanabilir modern aydınlatma üreticilerinde bolca vardır. İnce bir sanayi elemanı için ada üzerinde, yemek alanı, yemek masası veya koridor üzerinde bu fikstür aydınlatmaları asabilirsiniz.

İlgili; Endüstriyel Stil 18 Fantastik Ev Dekorasyon Fikirleri

Endüstriyel tarzi mutfaklar  (1)

Eski bir bina tadilatı yaparken, bazen endüstriyel mutfak için mükemmel bir mimari unsur olan alçıpan arkasında eski tuğla ortaya çıkarmak olacaktır. Eğer sizin alçıpan arkasında gizlenen tuğla duvarlar yoksa, her zaman uzun ömürlü ve dayanıklılığı ile bilinen tuğla veya tuğla kaplama, ekleyebilirsiniz. Duvarlar, duvarın bir kısmında veya şömine çevresinde kullanılabilir .

Endüstriyel tarzı mutfaklar mutfak tasarimlari 2015 (8)

Bazı çelik dahil ettiğinizden emin olun. Çelik kolon, kiriş ve kafes genellikle eski fabrika ve imalathanelerin bulunur. Mutfağınıza  sanayi dokunuşu verecek çelik aksesuarları ve mobilyalar ekleyin.Adanın yukarısındaki tencere asmak için, çelik raflar ve hatta çelik dolaplar yapabilirsiniz. Temiz hatları ile sade tutun.

Endüstriyel tarzı mutfaklar mutfak tasarimlari 2015 (4)

 

Endüstriyel tarzi mutfaklar  (2)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ