Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genç odası almak isteyenler yada genç odalarını yenilemek isteyenler , hem kaliteli hemde hesaplı olsun isteyenlere 2015 adore mobilya genç odası takımları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.  Adore mobilya , sektörde hızla büyüyen ve kalitesi ile yıllarca sorunsuz şekilde  kullanabileceğiniz dayanıklı mobilya üreticileri arasında yerini sağlamlaştırmış bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Adore mobilya modelleri hem fiyat olarak oldukça hesaplı , hemde tasarımları görsel açıdan oldukça şık ve estetik bir stile sahip.

Markanın ürünleri arasında fiyatları ile dikkat çeken genç odası takımları hakkında kısaca bilgiler verelim , adore genç odası takımları 1 adet tek kişilik karyola , 1 adet kare 3 kapaklı kitaplık , 1 adet çekmeceli dekoratif çalışma masası ile satışa sunuluyor. Genç odası takımlarında beğendiğiniz mobilyaları ayrı ayrı olarak’da satın alabilirsiniz. Tasarımlarda parlak lake beyaz tercih edilerek oldukça estetik ve modern bir tarz elde edilmiş.

Adore , tüm ürünlerinde ithal bağlantı parçaları tercih ediyor , bu kullanıcı adına oldukça önemli bir detay , ithal bağlantı parçaları sayesinde daha dayanıklı bir yapı hazırlanmış , aynı zamanda adore genç odası takımları’da dahil olmak üzere tüm mobilyalarında yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha kullanarak üretiyor.

Teknik bilgilerden sonra dilerseniz galerimizde 2015 adore genç odası takımları ile sizleri baş başa bırakalım , ufak bir hatırlatma : galerimizde göz atacağınız tüm adore mobilyalarını bu bağlantıyı takip ederek online sipariş verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ