Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Oturma odası dekorasyonu;  Bu sizin evinizin en kamusal alanı.  Sen, şirket arkadaşlarını eğlendirmek ve ailesi ile ağırlamak isteyebilirsin. Tabii, oturma odanızda kanepe, sehpa ve birkaç ek oturma seçeneklerine güvenebilirsiniz. Ama oda dekoratif dokunuşlar ile kişiselleştirilmiş olması gerekiyor. İşte size bazı ilham kaynağı olacak oturma odası dekorasyonunda olması gerekenlerin listesi.

Kitaplarınız için bir yer
Sizin tüm kitap ve dergi koleksiyonunu bir  kenara atın. Sadece tarzınızı tamamlayacak birkaç başlıklarının özelliği olanlardan seçim yapın.Özellikli bir   alan belirlemek görünen rafları düzenlemek için yaratıcı ipuçları ve akıllı hileler ile onları aydınlatın .Pencere ve abajur kenarları iyi bir yer olabilir.

Pencereler; Boş pencere alanı oturma odasında eksikliklerden biridir. Basit ama zarif bir yüzey ile oda yüksekliğini maksimize edecek perdeler kullanın. Diğer oturma odası önerilerimiz; Renklerin mükemmel uyumu ile modern ev dekorasyonları 2015

Sehpaların tarzı; Dağınıklığı toparlayan iyi bir eşyada sehpalardır. Ama sehpa seçimleriniz odanızın tarzına uygun olmalı En sevdiğiniz kitap, vazolar, tepsiler ya da benzeri şeyleri koymak için gereklidir.

Duvarlarda Tablolar; Hepimiz duvarlarımızın daha güzel görünmesini isteriz. Kare Galerisi şeklinde tablo düzeni yapabiliriz.Bu oturma odanıza daha sıcak bir hava ekler.. Göz alıcı bir baskı, bir boy aynası. Tamamen yerini stil yapacak parçaları ile süsleyin ve seçin.

Renkler; Göz alıcı bir renk tonu ve ipuçları ile nötr bir oturma odası kadar daha güzel bir alan yoktur. Dekorasyon da bir anlık yükselmenin anahtarıdır. Burada ki renkli ve desenli yastıklar iyi bir seçimdir.

Boyalı Duvarlar; Bir kutu boya gerçekten bir odaya kişilik eklemek için en kolay yoldur. Renk gelince,  bu size kalmış. Burada bilmeniz gereken her şey renk ile dekorasyonunuzu daha güzelleştirebilirsiniz.

Yerde Bir Yan Yablo; Basit bir vurgu parçası ile küçük bir salon için tüm şıklığı iki katına çıkarır. Yerde tabloları alışveriş listenize eklemeyi düşünün .

Kişisel Dokunuşlar; Kişiliğinizi yansıtan düzenlenmiş ürün yelpazesine bazı raf alanı yapın.Bunun yanı sıra karıştırmak için bazı favori çerçeveli fotoğrafları atın.

Aydınlatma;Oturma odasında biraz aydınlatma uzun bir yol alır. Eğer doğal ışık alan bir yer yoksa, O zaman alanınıza doğru ruh halini ayarlamak için masa lambaları getirmek kontrol alanınızı neşelenmek ve aydınlatmak için basit yolardandır.

Oturma Alanı Düzeni;Küçük boşluk. Büyük boşluk. Bize yeteri kadar stres verir. Bu konuda sizin odanızın işlevi ve şeklini düşünmek önemlidir. Bunları düşünerek nasıl düzenleyebileceğinizi düşünün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ