Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Duvardan duvara halılar diğer bir tabirle halıfleks modelleri farklı desenlerde ve renklerde üretilmektedir. Metrekare (m2) üzerinden satılmaktadır. Fiyatlar ürünün özelliklerine, boyutuna ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Salonlarınızda, hollerde, çocuk ve yatak odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir. Dekoratif ve şık bir ortam için en iyi alternatifleriniz arasındadır. Kaymaz tabanlı, anti bakteriyel, yünlü veya 3d baskılı halı modelleri de alternatifleriniz arasında yer almaktadır.Eskiden ucuz olması nedeni ile tercih ediliyordu fakat çıkan yeni modellerle birlikte dekoratif amaçlarla da kullanılmaktadır. Aynı zamanda iyi birer yalıtım malzemeleridirler. Özellikle yer zeminleri eskimişse ve değiştirmek için yeterli bütçeniz yoksa şık ve modern halıfleks modellerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Aşağıda birbirinden güzel modelleri sizlere fikir vermesi amacıyla paylaştık. Klasik, modern veya avangard olsun evinizin tüm stillerine uygun modelleri kullanmanız mümkündür. Ev dekorasyon ürünleri arasında harika bir görünüm sağlayan halıfleks modelleri, parkeler kadar rağbet görmese de şık ve modern duruşuyla kişilerin tercih ettiği bir halı modelidir. Mobilyalara veya koltuk takımlarına uyumlu bir şekilde olması için seçilen eski tarz yünlü ve ağır bir yapıya sahip halıflex modelleri artık geride kaldı. Günümüz çağında halıfleks modelleri, artık ince yapılarda ve ısı yalıtım sistemlerine sahip bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Halıflex Modelleri Galeri Resimleri

2000 yıllarından evvel halıflex modelleri düz ve koyu renklere sahipken, günümüzde pastel tonlarda, rengarenk ve istenilen tüm renklerde kolaylıkla bulunabilme çeşitliliğine sahiptir. Canlı ve bol renk seçeneğine sahipliğinin yanı sıra aynı zaman’da birçok model ve desenlerle de çok sayıda kişilerin tercih sebebi olmaktadır.

En güzel ve en yeni halıfleks modelleri arasında sizde tercihinizi bu halı modelleri üzerinde yaparak evinize kültürel bir değer kazandıran bu görünüm sayesinde misafirlerinizin beğenisini toplayabilirsiniz. Aşağıda bulunan galeri bölümünden birbirinden güzel ve farklı desenlere sahip 2017 halıfleks modelleri arasından istediğinizi beğenebilir ve kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ