Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salon dekorasyonunda hem şık hemde enerji veren dinamik bir stil arayanlar için ilham veren gri sarı salon dekorasyon örneklerini galerimizde inceleyebilirler. Gri ve tonları son yıllarda yatak odalarında ve oturma odalarında sıkça tercih edilen renkler arasında yer alıyor , soğuk bir görünüm hayal edenler tam tersi bir stil ile karşılaşabilirler. Gri ve tonları bir salona enerji vermek ve biraz hareket kazandırmak için tercih edilebilecek renklerin başında şüphesiz sarı renkler geliyor. Gri ve sarının harika uyumu ile daha estetik ve enerji dolu salon düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Bu iki rengin birleşimi görsel açıdan oldukça rahatlatıcı , aynı zamanda estetik bir stil oluşturuyor. Gri tonları mekana modern bir hava kazandırırken ,  küçük sarı detaylar ile oldukça etkileyici bir görünüm elde edilebiliyor. Bu harika uyumu evinizde uygulamak için size ilham verecek birbirinden güzel gri sarı dekorasyon örneği hazırladık , modelleri incelerken sarının kullanım yoğunluğunu , grinin hangi alanlarda daha etkili ve şık bir stil oluşturduğunu rahatlıkla inceleyebilirsiniz.  Salonda gri ve sarıyı kullanmanın en basit yollarından biri , gri oturma takımları ile sarı yastıklardır. Bu ikili salona daha taze ve dinamik bir hava verecektir , diğer bir alternatif ise sarı aksesuarlar ile hareket kazandırmaktır. Gri oturma takımlarını tamamlamak için sarı ev aksesuarlarını tercih edebilirsiniz , sarı abajurlar , çerçeveler , yada duvara asacağınız sarı tonlarında dekoratif bir tablo , salonda çok hoş bir etki yaratacaktır.

Gri duvarlara sahip salonlar için uyumlu ve parlak bir etki yaratmak için sarı tonlarını duvarda , salonun belirli alanlarında yer verdiğiniz aksesuarlarda ve zeminde tercih edebileceğiniz sarı tonlarında halı modellerini tercih edebilirsiniz. Hem canlı hemde romantik bir stil için gri bir salonda çeşitli alanlarda sarı papatyalar ile renklendirebilirsiniz.  Bunun gibi bir çok farklı alternatif düzenleme yapabilirsiniz , galerimizde yer verdiğimiz gri sarı salon dekorasyonları size ilham verecektir.

sarı perdeler ve sarı aksesuarlar salona hayat verir

Gri ve Sarı Salon Dekorasyonları 2015 – Galeri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ