Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Konforu, modernliği ve kullanım kolaylığı ile mobilya ürünleri arasında en çok rağbet gören ranza modelleri, özellikle genç ve çocuk odaları için ideal bir fikir olarak karşımıza çıkmakta. Son yıllar’da özellikle genç odaları için rağbet görünen ranzalar genellikle aynı odada kalmakta olan kardeşler için tercih edilmektedir. İki veya daha fazla yatağın yer kaplaması üzerine sıkıntıların çekildiği bu durum, ranzalar sayesinde fazladan yer tasarrufu sağlamaktadır. Birbirinden güzel renkli, farkı desenler sahip ve birçok sayıda modellere ait genç odası ranza modelleri oldukça kullanışlı ve konforludur.Özellikle’de ranzaların kullanacağı oda küçükse eğer bu tam size göre bir fikir olabilir. Çocuklarınız daha geniş ve ferah bir ortamda hem ders çalışabilecek hem rahatça uyuyabilecek ve aynı zaman’da rahatlıkça sıkılmadan zaman geçirebilecek. Eğer genç odası için ranza modelleri üzerinde kararsız kaldıysanız, aşağıda bulunan galeri bölümünden örneklere göz atarak çocuğunuz için doğru kararı verebilirsiniz.

Hem yerden tasarruf etmek için hem de çocuklarınızın daha şık ve modern bir oda içerisinde yaşamlarını rahatlıkça sürdürmeleri için duvara gömmeli iki katlı yataklar bulunmaktadır. Ayrıca çalışkan gençler içinde alt kısmı çalışma masası üstü yatak konsepte sahip genç odası ranza modelleri bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat Yardımcı dedi ki:

    Merhaba üniversite öğrencileri için yaklaşık 100 yatak kapasiteli ranza sistemine ihtiyacım var.Ranzalar 4, 2 ve tek kişilik yataklardan oluşmalı.

BİR YORUM YAZ