Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genç kız  yatak odası oluşturma özelliklerinden en önemlisi yatak modelinde nevresim ve yaka örtüsü seçimidir.Yatak örtüleri renkleri ve desenleri ile yatak odası dekorasyonunun tarzını oluşturur. Çocuklar hızlı bir tempoda büyüyor ve zevkleri değişiyor.Genç kız odaları için  geniş esneklik sunan temalar ve renkler ile nevresim ve yatak örtüsü modellerinden in trend olanlarını kızlar için listeledik.Genç kızların seçimler genellikle ruh halleri gibi kararsızdır. Bu görev hakkında gitmek için en iyi yollarından biri nötr bir zemin tutup kızların yatak odasına renk getirmek için dekor ve aksesuarlara izin vermektir. Desenli ve renkli kumaşlarda genç kız odası yatak örtüleri ve nevresimler bu konuda kolay ve renkli bir seçim sunuyor.

Kalın ve parlak yorgan örtüleri, güzel Nevresim ile  eşleşen yastık kılıfları bir anda bir yatak odası görünümünü değiştirebilir. Modern evler sessiz sesleri yürüttüğü ile, bir genç kız ‘yatak odası doğru yatak seçimi ve eşleşen aksesuarları ile şık bir görünüm yaratabilir.Değişen beğeni ve dekor trendleri, kızların yatak odası için yatak seçenekleri ile değiştirmesi kolay olan nevresim ve yatak örtüleri ile dekore edebilirsiniz.Tonlar ve stillerinden bir sürü mevcuttur, burada zarif ve şık  olan genç kızların odası için bir kaç yatak modeli ile  ilham kaynağı bulabilirsiniz.

Genç Kızlar İçin Moda Yatak Fikirleri

Turkuaz, mavimsi yeşil ve turkuaz tonları çok güzel ve huzur verici bir oda yaratabilir. Benzersiz geometrik baskılar da tasarımcılar cüretkar tonlarda yeni desenleri içeren bir çok yatak örtüsü ve nevresimi bize sunuyor. Özellikle beyaza bürünmüş  çarpıcı yatağı olan bir odada çok hoş görünür.

Yatak örtüsü siyah astar ile çevrelenmiş mavi, yeşil ve pembe çiçekler ile çok sofistike bir tarz oluşturuyor… Büyük ve parlak koyu çiçekli desenler kadınsı bir cazibe yaratıyor. Mükemmel yatak seti, küçük ve sıkışık görünen kızların yatak odasına daha hafif bir esinti ekler.

Kızların yatak odası için yatak örtüleri ve nevresimler parlak gökkuşağının zevkli renkleriyle harika görünür. Bu yoğun renkler göz kamaştırıcı bir spor görünüm ekler.Ayrıca her yaş grupları içinde ideal bir tasarım. Yatak zikzak desenler ile  herhangi bir odaya ihtiyaç duyulan görsel kontrast verir. Burada özünde genç hisseden herkes için bir yatak tasarımı var!

Beyaz ve turkuaz çizgili bir yatak örtüsü var, bu kesinlikle kız çocuklarının yatak odası için daha popüler renk kombinasyonlarından biridir. Yatıştırıcı ve sakin, yatak onunla serin…

Yıldızlar, kalpler ve pırıltılı kediler bir genç kız ‘yatak odası için çocuksu bir dokunuş olabili. Ancak bazı yıldız oyuncular bunları, şık, seksi ve sofistike bir yatak örtüsü olduğunu düşünüyor.Bunlarda ilginizi çekebilir; Pembe 35 Şık Kız Yatak Odası Fikirleri 2015

Turuncu cesur tarzı ince çizgileri ve diğer renkler ile son derece şık duruyor. Bir genç odası bu muhteşem rengi eklemek için mükemmel bir yerdir. Özünde, portakal kabarcıklı ve animasyonlu doğası ile çoğu gencin son derece inatçı dünyasını yansıtır! Basit ve şık tasarımları ve sessiz zemini olan yatak odasında turuncu bezenmiş nevresim takımları ideal bir seçimdir.

Genç kızlar için renkli nevresimler ve yatak örtüleri

Mor , lüks ve zenginlik getiren bir renktir. Aynı zamanda modern yatak odalarında en çok tercih edilen vurgu renklerinden biridir. Zebra baskı ile birlikte koyu siyah ve mor çizgili bir Hollywood yıldızı kız yatak odalarını andırıyor.Çekici ve estetik, yatak tasarımı, klasik ve çağdaş ayrı bir kombinasyonu vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ