Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu yazımızda sizlere birbirinden şık mükemmel raf modellerinden örnekler sunacağız. Bu raf modellerini nerelerde ve nasıl kullanabileceğinize dair fikirler vereceğiz. Raflar hayatımızın her alanında kullandığımız eşyalar arasındadır. Özellikle alandan tasarruf etme ve eşyaları sınıflandırıp düzenleme konusunda raflar oldukça kullanışlıdır. Günümüzde ev dekorasyonunda farklı şekillerde olan eşyaların tercih edilmesi nedeni ile raflarda da farklı şekiller denenmeye başlanmıştır. Bu raf modellerine kısaca fonksiyonel ve yaratıcı raf modelleri denmektedir. Her biri farklı şekilde ve özellikte olan bu rafların ebatları ve fiyatları da birbirinden farklıdır. Evin her alanı için rahatlıkla kullanılabilir. Bu yazımızda fonksiyonel ve yaratıcı raf modellerinden bahsedeceğiz. Bu dekoratif raflar evinizde oyuncaklar, kitaplar ve diğer şeyler gibi bir çok aksesuarı koymak için gerçekten eğlenceli görünüyor. Çünkü bu raf birimler çok harika görünümlü böylece fonksiyonel olmasının yanı sıra, bir çocuk odasında ve oturma odasında da tercih edilebilir.

Depolama mobilya çeşitleri daha yaratıcı, daha fonksiyonel olma özelliklerine göre tasarımcılar arasında bir yarışma gibi görünüyor.Ancak bu raflar  son derece sıra dışı ben başka raflar ile karşılaştırdığımda evin her odası için hem şık hem farklı tasarımı ile kullanılabileceğini düşünüyorum.

Galerimizde örnek raf modellerini inceleyebilir ve size özel hazırladığımız makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yaratıcı raflar çeşitli renk seçenekleri ile kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırması da değişebilir. Kesinlikle herhangi bir modern evde, bu memnun olacağını raflardan kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ