Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Beyaz ev dekorasyonlarında boş tuval beyaz, ama her boş bir tuval bir fırça darbesiyle bekliyor. Bu yazımızda üç farklı evlerin ortak özelliği parlak beyaz duvarlar, şık krem ​​mobilya ve boş açık alanların bolca olması. Beyaz boşluklar ile evinizi daha ferah gösterin,  açın ve gerçek odak noktası halinde orada eğlendirmek ve orada yaşayan insanları, daha ferah hissettirmek için beyaz ev dekorasyonu harika seçimlerdir.  Ancak bu evlerin tasarımları, daha renk veya daha fazla sanat için kullamakta çok uygundur.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Beyaz lüks ev dekorasyon modelleri 2015 2016

  • İlk resimdeki beyaz ev dekorasyonu tarzında,  tasarımcıları gerçekten lüks bir görünüm oluşturmak için beyaz kullanmış. Beyaz kalıplı duvarlar ve keten kanepelere zıt  elbette bir kaç cesur siyah şeritler ve bazı yaldızlı aksanlar kullanmışlar.Süslü bir ayna, gümüş bir şamdan ve hatta çarpıcı sanatsal aksesuarlar seçmişler/ bunların aksine beyaz, soğutulmuş alana kendi kişiliğini ekleyerek,  ilgi  alanları oluşturuyor. Mor peluş, modern sandalyenin eklenmesiyle, bu beyaz ev, çağdaş  tarza doğru bir dönüş alır.
  • Bir sonraki ev beyaz dekorasyonunda İskandinav tarzı vardır. Görüntü Studios geliyor, beyaz tonları için mükemmel bir tamamlayıcı olan minimalist tarzda. Badanalı ahşap zeminler, rustik bir tel kafes geyik kafası eklemek ve kafesli ampul fikstür gibi ilginç parçaların tasarımı mükemmel, ev gibi rahat ve sıcak bir his yaratıyor.
  • Bir diğer beyaz ev dekorasyon tarzında ise biraz  göçebe bir yaşam tarzı yaşayan bir çift için tasarlanmıştır.  Tasarım çok pahallı da değil. Beyaz kullanımı diğer şeyler ile daha kolay geçiş sağlıyor.

Galeri – 2015 /2016 beyaz ev dekorasyonu modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ