Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odası evin içerisinde, içinde yatak ve dolapların bulunduğu, yatmak için kullanılan odaya verilen isimdir. Yatak odaları evin diğer kısımlarından farklıdır ve diğer odalardan çok farklı şekilde dekore edilmektedir. Taç, 40 yılı aşkı olan geçmişiyle Türkiye’nin en önemli ev tekstili üreten firmalarından biridir. Her geçen yıl çok farklı modellerle ürünlerini bizlere sunmakta ve modayı evimize getirmektedir. Her zevke hitap ettiğinden dolayı Türkiye’ de hemen her evde Taç markalı ürün bulunmaktadır. Ev tekstili modasına öncülük eden TAÇ, Avrupa’nın en büyük ve en son teknolojisiyle çalışan üretim tesislerine sahiptir. Kaliteden asla taviz vermediği için günümüzde yurt içi ve yurt dışı pazarlarında liderliğe ulaşmıştır.

Günümüzde Zorlu Tekstil Grubu’nun en büyük markalarından biri haline gelen TAÇ, üretmiş olduğu ve üretmeye devam ettiği her evin ihtiyacı olan perde, yatak örtüsü, havlu, battaniye ve lisanslı ürünlere kadar uzanan geniş bir alana sahiptir. Kaliteden asla ödün vermeyen TAÇ, Türkiye’de yaklaşık 1500 noktada, dünya genelinde ise 30’a yakın ülkede birçok satış noktasından tüketicilere ulaşmaktadır. Hem ürünlerinin kalitesi hem de yılda iki defa bizlere sunduğu muhteşem koleksiyonuyla tüketicilerin kendisinden beklediği model ve ürünleri en iyi şekilde karşılamaktadır. Ürettiği modeller her kesime ve her tarza hitap etmektedir. Türkiye’de önemli ev tekstil markalarından biri olan Taç, bir yandan yeni modayı yansıtan ürünleri, diğer yandan çeyizlerde olmazsa olmaz olan ürünleri içermesi bakımından bizlere çok zengin bir koleksiyon ürünleri sunmaktadır.

Evlilik seti almak isteyenlere fikir olması amaçlı birkaç model sıraladık

Sizde evinizde Taç’ın muhteşem kalitesini yaşamak istiyorsanız mutlaka ürünlerine göz atmalısınız. Özellikle yeni evlenen çiftlerin mutlaka Taç ürünlerini satan yerlere uğrayıp, kalitesini ve duruşunu kendi gözleriyle görmeleri tavsiye edilir. Kanserojen maddeleri asla içerisinde barındırmayan Taç, kalitesiyle herkesin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Bir evde bulunması gereken tüm ev tekstili ürünlerini üretmesi ve kendini bu konuda gittikçe geliştirmesi itibariyle günümüzde olduğu gibi gelecekte de varlığını sürdürebilecek markalardan bir tanesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ