Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonunda duvarların önemi büyüktür. Boş duvarlarınız cansız ve anısız kalır. Evlerinizi resimlerinizle süsleyerek samimi ve hoş bir atmosferi yakalamanız çok kolay. Fotoğraflar birer sanat eseri, anılarımızı yaşatan objelerdir. Fotoğrafları duvarlarda çerçeve yapabilir, iple asabilir ya da çift taraflı bantlarla yapıştırabiliriz. Örneklerimizi incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Güzel bir ev dekorasyonu için pahalı aksesuarlara, biblolara ya da heykellere ihtiyacınız yok. Bu dekorasyon fikri ile modern ve şık görünecek bir alana sahip olabilirsiniz. Amacımız size sadece örnekleri göstermek değil, aynı zamanda kendinizin de yapabileceği basit ve pratik yöntemlerden bahsetmek istiyoruz. Resim galerimizde onlarca örneğimizden birini rahatça uygulayabilirsiniz ya da daha orijinal fikirler de üretebilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler, fotoğraf çerçeveleri, ip, mandal gibi her an elinizin altında bulunabilen materyaller. Daha sonra fotoğrafları ne şekilde duvara asmanız gerektiğine karar vereceksiniz. İşte size güzel bir ev dekorasyon fikri! Bakalım duvarlarda resim süslemesi nasıl yapılıyormuş, adım adım ilerleyerek devam edelim.

İşte Fotoğraf Kolaj Resim Galerisi

 

En güzel Fotoğraf Kolajı örnekleri. Evlerinizi güzelleştirecek Fotoğraf Kolaj fikirleriyle daha şık ve hoş bir ortamda yaşayabilirsiniz. Size 60 tane birbirinden yaratıcı fotoğraf kolaj örneği sunuyoruz. Bu modelleri kendiniz yapabilirsiniz. Bu modellerden esinlenerek daha güzelleri de yapabilirsiniz tabii ki.

Evinizin Dekoru için Yaratıcı Duvar Fotoğraf Kolaj

Fotoğraflar , modern resim değil, aynı zamanda tüm aile üyeleri ve mutlu anları kaydetmek ve hatırlama için şık bir yol. Duvarlarda onları göstermenin en popüler yolu süslemeleri, bu yüzden varyantları net görelim.

Evinizin Dekoru için Yaratıcı Duvar Fotoğraf Kolaj

Evinizin Dekoru için Yaratıcı Duvar Fotoğraf Kolaj

Eğer bende güzel bir fotoğraf kolajı yaptım diyorsanız bize yollayabilir ve sitemizde yayınlatabilirsiniz. Yaptığınız işleri bize yollamayı unutmayın. Fotoğraflar yaşamak ve yine aynı anları hissetmek için güzel şeyler, ve hatırlamak için en iyi yoldur. Evinizde fotoğraflarla dekorasyon biraz eski moda olduğunu söyleyebiliriz ama, inan bana o kadar değil, eskisi gibi Fotoğrafları çerçevelere koymak gerekmez -Yaratıcı Fotoğraf Kolaj modelleri ile  herhangi bir oda için  bir bakışla süper yaratıcı fotoğraf kolajları yapabilirsiniz. Bir kare, bir kalp ya da dikdörtgen: Beğendiğiniz ve bir kolaj oluşturmak için bir model seçin. Ben de fotoğraf kolajları ile yazı yazmayı seviyorum: Eğer sadece fotoğraf yapmak değil, aynı zamanda önemli bir şey ifade etmek için süper bir yol- sadece ev için değil, aynı zamanda düğün dekor için bile mükemmel. Birbirinden farklı ev dekorasyon fikirleri için; http://www.dekorasyonrehberi.net/en-guzel-dekore-edilmis-ev-dekorasyon-fikirleri/ isimli makaleyi inceleyebilirsiniz.

Hiçbir çerçeve, hiçbir çivi olmadan sadece tutkal veya duvar bant  ile yapabilirsiniz- Sadece duvarlara bunları takmadan en kolay yoludur, kolay, hızlı ve modern. Ayrıca bunları Instagram gibi yazdırabilirsiniz, ve gerçek bir Instagram kolaj oluşturabilirsiniz. Eğer resimleri çerçeve yapmaya karar verdiyseniz, çeşitli çerçeveler için araştırma yapın – Farklı boyutlarda ve renklerde seçerek duvara koyarsanız daha modern ve göz alıcı görünüyor. Eğer bütün duvarlarda raflar varsa – sadece onları tüm fotoğrafları koymak için düşünebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ