Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer ev dekorasyonunuzun renkten yoksun olduğunu düşünüyorsanız eşyalarınızı değiştirmeden diy moblya boyama fikirleri ile evinizi daha canlı ve modern gösterebilirsiniz. Bu bir makyaj mobilya dolapları olabilir yada  herhangi bir parça olabilir.Bunu boyamayı düşünürseniz o zaman biz seçtiğiniz bir renk ile birlikte de bir de beyaz boya kovası almanızı öneriyoruz.

Peki, 11 müthiş ombre mobilya boyama fikirleri görüntüledikten sonra mutlaka ombre renk ile mobilya boyamayı isteyeceksiniz.Aşağıdaki gibi  böyle tablolar, raflar, çocuk odası mobilyaları, sandalye ve daha fazlası gibi mobilyaların hemen hemen her parçasını ombre boyama tekniği uygulayabilirsiniz. Yani aşağıdaki resimlerde  tüm ombre mobilya boyama DIY projelerini görebilirsiniz:

Biz kadınların trend ombre giysiler, ombre saç ve makyaj derken Biz ombre olan bütün bu şeyleri denedik.Şimdide ombre mobilyalar yapma zamanı. Güzel bir gölge ile beyaz renk mobilya boyamaları DIY projeleri umduğunuzdan daha kolay.

Ombre Renklerle Mobilyaları Boyamak – DİY
Alt kısımdaki resimlere tıklayarak mobilyaları nasıl boyamanız gerektiği hakkında bilgiler alacaksınız. İlk resimden başlayarak sırayla resim galerisini gezebilir ve ombre sistemiyle mobilyalarınızı nasıl boyayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Komodin : Eğer boya renklerini seçtiyseniz, çekmece sayısına göre, koyu ve açık tonlarda boyayabilirsiniz

Ombre Bar Sepeti :Evdeki mobilya sepet ve kutuları  bir ombre boyama ile  yaşam alanlarınızı canlandırabilirsiniz.

Asma Raf : Bu ​​asılı raflar çok sevimli, bizim evlerde birkaç odaya onları koymak gerekebilir.

Ombre Tabure : Her zaman kullanışlı evin etrafında olan taburelerinizi ombre boyama tekniği ile harika gösterebilirsiniz.

Vizon Sehpalar : Biz çekmeceler dışında boyama işlemlerini mobilya dolapların içlerini de boyayarak daha şık bir görünüm yapabiliriz.

Ombre Asılı Işıklar : Daha spesifik olmak gerekirse, ombre ışıklı lambalar evinize modern bir dokunuş getirebilir.

Ombre  Tablo : Bu ​​güzel kreş tablosu çocuk ve bebek odaları için,size ombre gölge ile yaratıcı olabileceğini göstermektedir ve bu güzel uyumlu tonların daha da dekoratif durduğunu söyleyebiliriz.

Ombre Bar Tabureleri : Yani teknik olarak evinizdeki bar sandalyelerini ve taburelerini boyayarak bir ombre popülerliği ekleyebilirsiniz.

Ombre Dosya Dolabı : Bu ​​ göze batan dolabı ombre boyama tekniği ile boyayıp bir anda huzur verici bir eşyaya dönüştürebilirsiniz. Aynı zamandan evdeki fazlalıkları organize tutmak için motive olacak.

Ombre Sandalyeler : Eğer sandalyelerden bir dizi var ise, tüm bu sandalyeleri farklı renklerde boyayabilir yada  onları aynı rengin farklı tonları ile boyamayı deneyebilirsiniz.

Ombre oturma alanları : Sen ombre tekniği ile tüm mobilyalarını boyayabilir bu resimdeki gibi, aşağı farklı ton, yukarı farklı ton yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
BİR YORUM YAZ