Evinizi güzel bir şekilde dekore etmek için , diy kağıttan fener süslemeleri yapabilirsiniz. Bu durumda, her zaman istediğiniz şekilde memnun olmak için  büyük miktarda para ödemek zorunda değilsiniz. Biz e göre basit, sade ev olabilir, ve önemli ayrıntıları vardır. Ayrıntılar , bir kağıt fener gibi ekonomik, ve yapması çoğu zaman daha kolay süslerdir. Onların seçenekleri bol miktarda vardır, diy kağıt fener modelleri farklı şekil ve renklerde olabilir.

Bu bizim odamıza ve isteklerimize bağlıdır, kalayca kağıt ile fener yapabilirsiniz, emin olun ev dekorunuz için ihtiyacınız değişim olacak, ve evinize güzel bir cazibe katacak. Detaylar evinize eklemek istediğiniz türlere bağlı, burada on yaratıcı diy  kağıt fener modeli var, sadece kendinize yaratıcı fenerler yapmak için seçimler yapıyoruz. Size rehberlik edecek fenerler ile aynı zamanda ailece eğlenceli vakit geçirebilirsiniz!

Çizim Detay

Eğer çizim konusunda iyi iseniz sadece basit bir model yapın ya da, buradaki  çizimi kullanabilirsiniz.Kağıt parçası üzerinde istediğiniz her şeyi çizin.Daha sonra bir silindir yapın ve içini bant ile yapıştırın.Seçtiğiniz kağıt  istediğiniz her boyutta olabilir. İşte kendi sanatınız kağıt fener haline gelmiştir.

Evini dekore etmek için  DIY Kağıt Fener

Evini dekore etmek için DIY Kağıt Fener

Kağıt Çevreleri Süslenerek Fener Yapımı

Kağıt fenerin çevresine renkli daireler iyi bir fikir olarak sona erebilir. Ev dekorunuza uygun herhangi bir renk seçebilirsiniz. Bunun yapımı çok zaman veya malzeme gerektirmez, yapmak gerçekten çok kolay, bir dekorasyon için yaratıcı bir fener .

diy kagit fener yapimi lamba

diy kagit fener yapimi lamba

Baykuş Kağıt Fener Lamba

Pahallı lambaları satın almak yerine  evde bu diy yapım kağıt fener lambaları deneyebilirsiniz. Kağıt fenerlere geldiğinde baykuş gibi figürler iyi bir seçim olabilir. Harcağınız çaba kesinlikle buna değer olacaktır. Böyle yaratıcı bir kağıt fener çocuk odası için çok iyi bir fikir.

diy Baykus Kagit Fener modeli 2015

diy Baykus Kagit Fener modeli 2015

Buz Fener

Bu buz renkli kağıt fenerler ev dekorunuzda büyük bir ayrıntı olabilir! Bu sadece renkler ile vurgulu değil, ama onların geometrik şekli onları çok yaratıcı yapıyor , basit ve şık. Bu olanları oturma odası ya da yatak odası için güzel bir tarz olabilir.

Diy Kagit Fener Modeli

Diy Kagit Fener Modeli

Uğurböceği

Bu kağıt fener böceği açık bir parti, ev, ya da istediğiniz herhangi bir odayı aydınlatmak için mükemmel bir dekorasyon fikri olabilir. Kesinlikle ilgi merkezi olacak.

Ayrıca bakınız; Kolay DIY Ahşap Fotoğraf Çerçeveleri Yapımı

Evini dekore etmek için  DIY Kağıt Fener

Evini dekore etmek için DIY Kağıt Fener

Denizanası Ve Işık

Deniz dünyasını sevenler, bu sizin için. Kim denizanasının sadece zarar yapabileceğini söyledi? Biz genellikle yıldız ve ayların, balık ve kabukları, ev dekorasyonu için kullanırız ama asla bir denizanası görmedik, bu kağıt fener  oldukça benzersiz. Yukarıdaki resimde ki gibi bir görünüm, eviniz için büyük bir ayrıntı olabilir, bu yüzden denemek gerekir.

Diy Kagit Fener Modeli  yapimi deniz alti

Diy Kagit Fener Modeli yapimi deniz alti

Tabak altlığından Fener

Bu tabak altlığından kağıt fener herhangi bir oda için yapılmış bir dekorasyon. Ayrıca dalları açık olarak kullanabilirsiniz, hatta düğün gibi bir  dekorasyon için masalarda harika olur . Yapımız biraz zaman alacaktır ve siz de bu kağıt fener yapmak için bazı malzemelere ihtiyaç duyacaksınız, ancak bunu bir kez yapmak tüm favori dekorasyonunuz olabilir.

Evini dekore etmek için  DIY Kağıt Fener

Evini dekore etmek için DIY Kağıt Fener

Çiçek Fener

Eğer romantik bir etki isterseniz, yatak odanızda veya evde güzel bir atmosfer için bu çiçekler büyük bir ayrıntı olabilir.Bunları yapmak için herhangi bir özel malzeme gerekmez, ve bir çok renk seçebilirsiniz.

Diy Kagit Cicek Fener yapimi

Diy Kagit Cicek Fener yapimi

Disko Zamanı!

Eğer bir parti yapıyorsak  bir disko topu kesinlikle ihtiyacınız olan atmosferi sağlar. Bunu yapmak gerçekten çok kolay, ve bunun için çok para harcamanız gerekmez. Sıradan bir Çin kağıt fener, ihtiyacınız parıltı ve ışıltıyı tutkal ve sprey boya ile tutar.

ev dekor icin diy kagit fener yapimi

ev dekor icin diy kagit fener yapimi

Çocuk Mutant Ninja Kaplumbağalar

Bu Kaplumbağalar, kağıt fenerler de çocuklarınızın doğum günü, ya da evdeki kutlamalar için şaşırtıcı olabilir. Onlar gerçekten konumu ve basit  olmasından gerektiği gibi dışarıda da işe yaramayabilir bu yüzden endişelenmenize gerek yok, temel malzemeler gerekir. Kağıt ile bu gibi fenerler yapmak çocuğunuzun partisi için gerçekten benzersiz olacak emin olun!

Evini dekore etmek için  DIY Kağıt Fener

Evini dekore etmek için DIY Kağıt Fener

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ