Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sevgili okurlarımız bildiğiniz üzere gün içinde vaktimizin çoğunu televizyon izleyerek geçirmekteyiz. Ve evlerimizde televizyonlar genellikle salonlarımızda yer alır. Bu nedenle vaktimizin çoğu salonlarda geçiyor demek oluyor. Bu sebepten öte salon dekorasyonları oldukça önemli bir hal alır. Televizyon üniteleri salon dekorasyonuna etkisi yüksek bir eşyadır. Günümüzde Evidea markası farklı tarz, renk ve modellerde televizyon üniteleri üretmektedir.

İlk olarak House line televizyon ünitesini inceleyelim. Bu modelin hem beyaz hem de ceviz rengi bulunmaktadır. Ünitenin genişliği 180 cm olmakla beraber yüksekliği ise 45 cm’dir. Ünitede geniş raflar bulunmaktadır. Bu raflara çeşitli tarz aksesuarlar yerleştirebilirsiniz. Bu tv ünitesi su geçirmeyen ve çizilmeyen bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde ön plana çıkan modelin fiyatı ise 149.90 TL’dir.

İkinci olarak ise House line Berlin tv ünitesidir.  Bu modelde birinci sınıf pvc bant kullanılmıştır. Evlerinizde kolayca kurulum yapabileceğiniz bu modelin 2 yıllık garanti süresi bulunur. Fiyatı ise 249 TL’dir. Beyaz ve teak renkleri bulunur.

Bir başka Evidea tv ünite modeli Minar Aleyna tv ünitesidir. Birçok rafı bulunan bu modelde beyaz renk diğer renklerin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Yüksekliği ve genişliği 180 cm olmakla beraber ünitenin alt kısmında kapaklı dolaplar bulunur. Buralara birçok eşyanızı depolayabilirsiniz. Fiyatı ise 169 TL’dir.

Evidea koleksiyonunda bulunan tv ünite modellerinden birisi de  Bahar tv ünitesidir. Çoğu salon dekorasyonuna uyum sağlayabilecek bir tarzda olan bu model oldukça şık ve modern bir yapıya sahiptir. Fiyatı ise 189 TL’dir.

Diğer bir modeli ise Prag tv ünitesidir. Bu tv ünitesinin yüksekliği 30 cm genişliği ise 90 cm’dir. Salonlar için ideal boyutlara sahip olmakla beraber çeşitli depolama alanına sahiptir. Fiyatı 189 TL’dir.

Son olarak Evidea’ya ait tv ünite modellerinden birisi Paris tv ünitesidir. Bu model alt ve üst diye iki parçadan oluşmaktadır. Bu alt ve üst parçalarda çeşitli fotoğraf, saat gibi eşyalar kullanabilirsiniz. Fiyatı 249 TL olan bu ünite modeli salonlarınızda şıklık katacaktır. Şimdi Evidea’ya ait tv ünite modellerini fotoğraflarla beraber inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ