Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip olan ve 2004 yılında kurulmuş olan Evgör Mobilya, uygulamış olduğu başarılı stratejiler ile kendi alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. Üretmiş olduğu mobilyalarıyla kurulduğu günden bu yana yaklaşık 50 bin ailenin evine girmiş olan Evgör Mobilya, kendine özgü, modern ve kaliteli tasarımlar üreterek, Türkiye’nin hemen her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvenceleriyle siz değerli müşterileri ile buluşmaktadır. Evgör Mobilya, kalitesi ve tasarımlarıyla son dönemlerde en çok tercih edilen mobilya markasıdır. Evimizin her köşesine uyabilecek tarzda tasarlanmış olan mobilya çeşitleriyle gönüllere taht kurmaya devam ediyor.

Şık ve kullanım açısından kolaylık sağlayan yatak odası takımları, tüm evlerde hem ferahlık hem de kaliteyi bizlere aynı anda sunmaktadır 
Evgör Mobilya yatak odasında ihtiyaç duyulabilecek her şeyi bizlere sunmaktadır. Her zevke ve her tarza hitap edecek şekilde tasarlanmış olan yatak odası takımları, kullanım açısından sağladığı kolaylık ve sağladığı konfor ile hemen her evde yerini almaya devam ediyor. Yatak odası, günün yorgunluğunu attığımız ve dinlendiğimiz bir mekandır. Aynı zamanda her sabah güne gözlerimizi açtığımızda içinde kendimizi bulduğumuz evin en önemli odalarındandır. Evgör Mobilya tasarımlarında ki ince düşünülmüş ayrıntılarıyla hem konforu hem de şık ve güzel bir mekanı bizlere sunmaktadır. Güne gözlerinizi ilk açtığınızda kendinizi hangi mobilyaların arasında hayal ediyorsanız Evgör Mobilyada bulabilirsiniz. Yüzlerce farklı modellerde tasarlanmış olan yatak odası takımları, kalite, şıklık ve konforu siz değerli müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır. Bir yatak odasından beklenebilecek her şeyi müşterilerine sunar. Evgör Mobilya sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da müşteri memnuniyetine önem vermekte ve bu konuda son derece hassas davranmaktadır.

Evgör Mobilya Yatak Odası Modelleri

Evgör Mobilyanın tasarlamış olduğu Avangarde Yatak Odası takımları, klasik tarzı ve şıklığı evlerimize getirmektedir
Hem çok şık hem kaliteli ve konforlu olan bu yatak odası takımları, her bütçeye uyum sağlaması açısından ekonomik olması da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Şimdiye kadar hiçbir yerde görmediğiniz, zarafet ve şıklığı evlerinize taşımak istiyorsanız siz de Evgör Mobilyanın siz değerli müşterilerine yakışacak şekilde tasarlanmış olduğu mobilyalara mutlaka bir göz atın. Evgör Mobilya, sadece yeni evlenecek olan çiftlere değil tüm müşterilerinde uyguladığı özel fiyatlarıyla da her evde yerini almaya hazırlanıyor.

Modern Yatak Odası Takımları da zarafeti ve şıklığı ile yine en çok tercih edilen yatak odası modellerindendir. Farklı renklerde ve desenlerde üretilmiş olan Modern Yatak Odası Takımları, duruşundaki sadeliği ile modern tarzda zevkleri olan alıcılarını beklemektedir.

Country Yatak Odası Takımları, son yıllarda moda olan ve görünümü diğer modeller gibi çok şık duran yatak odası modellerindendir.

Evgör Mobilya, tüm müşterilerine sunmuş olduğu “emanet sistemi” sistemi ile sipariş edilen ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Evlenecek olan çiftlere ekstra sağlamış olduğu ödeme kolaylıkları ve indirimleriyle alıcılarını beklemektedir.

Evgör Mobilya Yatak Odası Modellerinin fiyatlarını online mağazası üzerinden takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ