Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evde Nostaljik Telefon Dekorasyonu
Nostaljik severler buraya der gibi evimizde bir köşe yapmak ister isek bunu telefon yardımı ve birkaç aksesuar ile tamamlayarak oluşturabilir veya tam bir zengin hava verebilecek eşyalar kullanıp bu modernliği antika telefonlardan herhangi bir modeli ile tamamlamayı düşünebilirsiniz.  Fakat genel tercih itibari ile daha çok klasik ve avangard iç dekorasyonlara sahip evlerde kullanılan ve ortama ayrı bir zenginlik katan antika telefon modelleri bugün aksesuar modelleri arasında en çok tercih edilenidir.

Antika telefon çeşitleri oldukça fazladır. Örneğin gövdesi porselen olanlar veya tamamen ahşap görünüme sahip olup işlemeli olanlar günümüzde aksesuar raflarında yer almaktadır. Antika telefonları evinizin herhangi bir köşesinde kullanabilirsiniz. Mesela klasik ve modern çizgilere sahip bir oturma odanızda veya antre alanlarındaki dresuar  üzerinde ya da gözünüzün uygun gördüğü değişiklik yapmak istediğiniz bir köşenizde hemen konumlandırabilirsiniz. Veya bir çalışma alanına sahip ya da ofisiniz var ise yine antika telefon modellerinden herhangi birini konumlandırarak zengin ve gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Farklı Evde Nostaljik Telefon DekorasyonuGeçmişten günümüze gelen bir şıklık olan antika telefonlar bugün satış fiyat aralığında değişiklik göstermektedir. Bugün antika görünüme sahip telefonları  100 liraya da bulabilirken 1000 lirayada satın alabilmeniz mümkün. Yinede bu telefon modelleri arasında antika ahşap işlemeli telefonlar, porselen gövdeli antika telefonlar, antika görünümlü figürlü işlemeli telefonlar öne çıkan detaylı telefon modelleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ