Çocuklar ile evde iseniz, doğal olarak sürekli oyuncaklarla olan karışıklıklara şahit olursunuz. Ebeveynler kendilerini bir sürü oyuncak   yığını ile bulabilir. Neyse ki, bazı yaratıcı anneler ve babalar çocuk oyuncakları yığılmasını önleyen ve ortalığı toparlayan  mükemmel yollar buluyor. Sizde evinizde ve çocuk odasında oyuncakları düzenli tutmak ve dağınıklığı toparlamak için  ustaca hazırlanmış 7 DIY yollarını okuyun.

Büyük Sandıklar
Eğer oyuncaklarını kıran ve kaba çocuklarınız varsa veya  ayağa kalktığınızda oyuncakları ezmek zorunda kalmamak için bazı düzgün depolama fikirlerine ihtiyacınız olabilir , sağlam bir tahta sandık kullanabilirsiniz. Bu kullanışlı tahta ve kalas sandıklar ile güzel bir dekorda sağlayabilirsiniz.Eski kasaları ister cilalayıp ister boyayıp çocuk odanızın renklerine gören kullanabilirsiniz. ▼

İlgili; Ahşap kasalar ile 33 ev dekorasyon fikri 2015

cocuk odasi diy sandik

cocuk odasi diy sandik

Kapı arkası bez askılar
Evinizde veya çocuk odanızda bol oyuncaklar olduğunda dikey depolama her zaman akıllı bir çözümdür. Etkileyici oranlarda bir Barbie koleksiyonu kapının arkasında asılı bu özel dikişli organizatör ile daha düzenli bir oda dekorasyonu sağlar. Hiçbir dikiş becerileriniz yok mu? Sorun yok! Bir asılı ayakkabı organizatörü de aynı işi yapacaktır.

kapi arkasi bez askilar diy cocuk odasi

kapi arkasi bez askilar diy cocuk odasi

Hayvan Dolu Salıncak
Bir el yapımı üçlü düzey salıncak, bütün peluş oyuncak sürüsü tutacak şekilde inşa edilebilir naylon çamaşır ipi ve ahşap tahtalar ile yapabilirsiniz. Çocuklar güvenli bir şekilde kullanacak yaşa geldiğinde bu fikri düşünebilirsiniz.

diy salincak oyuncak depolama fikirleri

diy salincak oyuncak depolama fikirleri

Peluş Oyuncak-Hayvanat Bahçesi
İlk başta, bu anne kutularına doldurulmuş hayvan koleksiyonu saklamaya çalıştı, ancak oyuncaklar arttıkça düşmeye başladı. Ama buna delikler delerek ipler ile bağlayıp peluş oyuncak depolama alanı olarak kulland

peluş oyuncakları toparlamak icin diy ev dekor fikirleri 2015

peluş oyuncakları toparlamak icin diy ev dekor fikirleri 2015

Oyuncaklar ile Duvar Dekoru
Eviniz için duvarlara sanatsal bir dokunuş ile oyuncak görüntülenmesini sağlayabilir ayrıca küçük oyuncakları depolayabilirsiniz.Daha çok keskin küçük oyuncakları bu duvar rafında tutun. Ayrıca istediğiniz renk ile boyayıp güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

oyuncaklar icin duvar depolama fikirleri diy 2015

oyuncaklar icin duvar depolama fikirleri diy 2015

Mobilyalar ile diy oyuncak depolama
Oyuncakları daha düzenli ve şık tutmak için, ebeveynler genellikle depolama alanı olarak sedirler veyakitaplık dolapları gibi çoklu seçenekleri olan  mobilyaları yere yatırıp kullanabiliyor.Yeni pahallı mobilyalar almak yerine evde eski bir mobilyayı boyayıp çocuk odasında şık ve modern bir oyuncak depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

diy mobilya ile oyuncak depolama fikirleri 2015

diy mobilya ile oyuncak depolama fikirleri 2015

Delikli duvar pano

Delikli Pano oyuncak depolama için güzel bir alternatif  olabilir.Oyuncakları asmak ve düzenlemek daha kolaydır ve herhangi bir dekor  için boyanabilir.  spor gereçlerini asmak içinde kullanılabilir.

oyuncak depolama icin diy duvar pano

oyuncak depolama icin diy duvar pano

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ