Sınıfın üstünde bir ev ofis alın! İşte çalışmalarınızda daha yüksek ayrım yapmak için en şık home ofis -pastel mavi çalışma odası modellerinden ilham alın! Pastel mavi home ofis için pastel mavi duvar rengi ve beyaz raflar ve beyaz masa ile lambader uyumuna bayıldım ! Renkler bize çok şey anlatır. Canlı ve pastel renkler iç dünyamızın bir aynasıdır. Siz de güzel bir çalışma ve dinlenme alanları için örneklerimizi mutlaka inceleyin. Mavi, pembe, turkuaz renklerde kendiniz için en uygun olanını seçin. Kullanacağınız neşeli ve eğlenceli aksesuarlar ile kendinizi şımartın. Sevdiğiniz bir ortam sizin en yaratıcı duygularınızı harekete geçirir. Güzel zaman geçirmeniz için size motivasyon sağlar. Son yıllarda bu tasarımları dünyanın en büyük şirketlerinin ofislerinde de rastlayabilirsiniz. Renkleri daha ön planda tutmak için iyi bir ışıklandırmaya ihtiyacınız var. Genel ışıklandırmanın yanında kullanacağınız lambaderler, büyük pencereler önemli ayrıntılar olacaktır. Aşağıdaki modellerimizi incelemeden ofinizin renklerine karar vermeyin. Sizler için en güzel modelleri bir araya getirdik.

pastel home ofis beyaz masa raflar zemin lambası 2015

pastel home ofis beyaz masa raflar zemin lambası 2015

Çalışma aksesuarlarını parlak ve canlı renklerde seçerek daha konuksever bir his yaratmak için çalışma masanızı kullanın…

pastel homo ofis dekorasyonu 2015

pastel homo ofis dekorasyonu 2015

Çalışma odasını güzel bir ilham noktası yapmak için masanızın üzerindeki duvarı organize görüntülerden kompozisyon ve resim oluşturmak için kullanın.

home ofis masa duzeni 2015

home ofis masa duzeni 2015

Şık, pratik, aksesuarlar seçerek onların form ve fonksiyonu ile duvara dayalı home ofis elamanları ekleyin.

pastel renk home ofis dekorasyonu

pastel renk home ofis dekorasyonu

Pastel renkler, bir ofis alanı içine oyun duygusu getirmenin harika bir yoludur. Bunları organize ve fonksiyonel tutmak için mobilya ve depolama geldiğinde daha sade ve temiz çizgiler seçin.Pastel renkler ev ofis alanlarında sizi daha eğlenceli ve huzurlu hissettirecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ