Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eviniz için en yaratıcı ve ilham alacağınız home ofis çalışma alanı dekorasyon modellerini sizler için bir araya getirdik. Evde ek olarak yapabileceğiniz fikirleri beslemek için,  yaratıcı günlük çalışma hayatınız için çalışma alanlarını bir çok çeşitte dekore edebilirsiniz.

Evinizde yedek odanın bir köşesini veya tamamını işinize ve tarzınıza göre dekore edebilirsiniz.Monoton bir çalışma masasını unutun, gerçekten demek isteyenler için ciddi, modern ve yaratıcı çalışma alanları size işinizde daha çok ilham verecektir.

Bu ev duvar kağıdı fotoğrafı ile, harika bir çalışma alanı dekorasyonu konuşturuyor. Evinizin sadece görüntü ve boyutlarını yükleyerek ve kişiselleştirilmiş bir yazı ile sizde  bu hizmeti  sunan birçok online şirket bulabilirsiniz tarzınıza göre bir duvar kağıdı siparişi verebilirsiniz..
Duvar kağıdına uygun bir sandalye ile masa lambası harika bir kombinasyon oluşturuyor.Hasır şekli puflar ve mobilya renginin uyumu çalışma odasında uyumlu bir bütünlük sağlıyor.

Bunları da incelemenizi tavsiye ederiz; Genç Odası Çalışma Alanları 2015

İlk bakışta bu ev ofis alanı büyük bir boşluk gibi görünüyor, ama biz masanın arkasında görünümünü gördüğünüzde bu odada mütevazı bir boyutu olduğunu ve büyük boy ölçekli havai ikili sarkan ışıkları  ortaya çıkıyor. Bu deyim parçalar odalarda kullanıldığında odaya genişlik hissi verir. Bu göz ardı ettiğimiz detay  evin herhangi bir odasında zenginlik hissi elde etmek büyük bir ipucu.

Eğer evinizde  boş bir odayoksa, o zaman bir müştemilat odasını büyük bir home ofis alanı yapabilirsiniz.Böyle bir masa ile bir bahçe masası da olur  ve bir sandalye olabilir.Elinizdeki diğer mevcut  mobilya parçaları ile de çalışama odanızı dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Bu inanılmaz masa tasarımı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, çoklu görev yapar veya çok kullanıcılar için mükemmel bir seçim olurdu. Ayrıca masanın bazı diğer noktaları bilgisayar çalışmaları için de kullanılabilir.

Odada vurgu rengi kırmızı renk gibi görünüyor.Açık renk mobilyaya kırmızı çok yakışmış. Özellikle parlak renkler odayı daha modern yapıyor, hardal rengi mobilya ise doğallık hissi uyandırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ