Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kara tahta ile ev dekor, kara tahta objelerini hazır olarak  satın alabilir ya da kara tahta duvar kağıdı tercih edebilirsiniz, bunu kolayca bir tuval veya çerçeve içine monte edip ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Kara tahtalı eşya ve objelerin satışını evmanya gibi dekorasyon sitelerinden yapabilirsiniz.

Yada duvarlarınıza  kara tahta boya var gibi evde yapabilirsiniz, bugün ev dekorasyonu trendlerinde kara tahta son derece popülerdir. Burada ev dekorasyonunda bunları kullanmak için bir çok fikir görebilirsiniz.
Kara Tahta duvarlar ;  Her oda için idealdir, onlar unutmamak için bir şeyler yazmak, birbirlerine mesaj bırakmak için lham veren şık dekorasyon fikirleridir. Çocuklar da böylece duvarları boyamak yerine kara tahtalı duvarlarda istedikleri fikirleri çizip mutlu olacaklar!
Kara Tahta mobilya; Sandalyeler, tabureler, masalar ve sehpalar , tarayıcılar ve organizatörler – bu kara tahta kullanmak için üzerinde yazıların keyfini çıkarabileceğiniz kara tahta mobilyaların sadece kısa bir listesi. Sadece hayal edin- Üzerinde sehpa üzerinde satranç masası, kara tahta sehpa üzerinde satranç oynuyorsunuz!
Kara Tahta mutfak aksesuarları;  Bardak , masa , tabak altlığı, baharat kapları ve organizatörler ile sofrada yemek yemek eğlenceli hale getirebilirsiniz ve ayrıca  baharatların hangisi nerede öğrenmenize yardımcı olur.
Saksı gibi Ekiciler; Sadece ot ve çiçek saksılarının kara tahta olması hem iç ve dış mekanlarda kullanmak için çok yararlıdır, hem güzel bir görünüm verir hemde, eğer maydanoz ve kekik diktiyseniz nerede size bildirecekler.
Takvimler ve ev ofis bellek tahtaları ; programınızı unutmamak için çok yararlıdır.
Dekor – kara tahta çerçeveler, şamdanlar ve duvar tabloları gibi seçimler ile çok sık çizimlerinizi değiştirebilirsiniz  hem bu sayede yaratıcılığınızı göstermek için size bir fırsat verir.

kara tahta ile ev dekor onerileri 2015

kara tahta ile ev dekor onerileri 2015

Aşağıdaki fikirlere bir göz atın ve evinizin dekorasyonunda kara tahtayı kullanmak için size ilham olsun!

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ