Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Erkek çocuk odası dekorasyonu için benzersiz bir dekorasyon ve kişisel zevkine uygun stil gerekir. Bu  oda evin geri kalanından oldukça farklı olabilir. Annelerin daha çocukları doğmadan önce, kullanmak için odanın tarzının nasıl olacağı hakkında düşünmeye başlamaları  iyi olacaktır. Sizler için şık ve modern birçok erkek odası dekorasyon fikirleri hazırladık ve küçük bir araştırma ile sizde istediğiniz stili bulabilirsiniz. Galerimizde mobilya süslemeleri , duvar dekor, aksesuar seçimi ve genç erkek ile uyum içinde olması gereken tüm odadaki yatak takımları da dahil olmak üzere tüm diğer ögeleri bulabilirsiniz.

Sizin erkek çocuk odası dekorasyon tarzı, onun oynaması için, en önemlisi öğrenmesi için odaklanmalıdır. Erkek çocuk odası dekorasyonunda hayvanlar, arabalar, bilgisayarlar, futbol yıldızları ya da ne olursa olsun bir çok öge kullanabilirsiniz. Sadece ona bu küçük dünyadan zevk alması için bir fırsat verir.

Oğlunuz kendi kendine hareket ettiğinde veya bir genç olana kadar odasında bir çok tema zamanla değişecektir.
Yürümeye başlayan zamanında , onun hayran duyacağı odak ve aspirasyon  sağlayan özel temalar ile odaklanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin bir renkli bir bebek dikkatini çekmek için iyi bilinir. Hayvan oyuncaklar,  duvar kağıtları ve duvar çizimleri düşünmek için iyi bir tema olacaktır. Bu sandalyeler, yatak takımları ve hatta koltuklar dahil odanın geri kalanı için de geçerlidir.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Eğlenceli çocuk odası yatak tasarımları 2015

Çocukların sevdikleri evcil hayvan da dahil olmak üzere favori hayvanları öğrenin. Sadece oyuncak ayılar bile  mükemmel çalışacaktır. Ayrıca rahat ekose desenleri, uzun ya da iki katlı yatak veya hatta harika duvar kağıtları kullanmayı düşünmelisiniz. Sizin aksesuarlar  orman temaları içerebilir, dağ sahneleri, nehirler, göller veya hayal edebileceğiniz her şey, bir aslan ve doğal özellikleri ile hayvanlar olabilir. Erkek çocuk odası dekorasyonu,    büyük ölçüde bütçenize ve daha fazla yaratıcılığınıza bağlıdır.

Genç bir erkek çocuk için işler biraz farklı. Her erkek genç diğer genç erkekten  büyük ölçüde farklı zevkleri vardır. Diğerleri futbol yıldızı severken, veya ünlü müzik sanatçıları, güreş, hatta boks sizin oğlunuz arabaları sevebilir.Hepsi bu değil, bir genç olarak,  onun gelecekteki kariyerinin iyi bir anlamda etkileyecek oda dekorasyonu da düşünmelisiniz; bir astronot, pilot, aklınıza gelebilecek her türlü mühendislik, doktor ya da olmak istediği bir meslek olabilir. Bu nedenle dekorasyonda odağı olmalıdır. Müziği sevenler için gitar olabilir. Aynı gelecekteki pilot adayı olarak uçak temalı temalı oda dekoru, uçak resimlerinin olduğu bir duvar dekoru da geçerlidir. Burada hile genç çocuğunuzun ne sevdiğini ve istediğiniz iyi bilmek.

duvarlari arabali erkek odasi dekorasyon fikileri 2015

duvarlari arabali erkek odasi dekorasyon fikileri 2015

Manyetik boya ile duvarlara yol yapın ve arabalara mıknatıslar ekleyin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ