En İyi Ev Pencere Fikirleri ve tasarımları

Pencereler eski evlerdeki gibi geleneksel, zarif özelliği bırakarak daha modern ev tasarımları ile günümüzde oldukça sıradışı olabilir. Ev pencere seçimlerinde yine çoklu ve küçük camlar bir arada son derece şık ve tarz olabilir.Onlar yatak odası, oturma odası ve mutfak dahil olmak üzere herhangi bir odada, güzel bir ek olabilir.

Ev pencere modellerinde yön olarak bir dizi girebilirsiniz. Genellikle yerleri en, bir odaya ışık ve hava miktarına göre ayarlanır. Ancak, birkaç iç tasarım ipuçları ve püf noktaları ile, evinizde gerçek bir lüks küçük noktaya fazladan boşluk ve ışık için tamamen kullanılan bir pencere modeli ile  daha güzel pencere tasarımlarına dönüştürülebilir.

Siz  kendi evinizde bunları oluşturabilirsiniz nasıl bir pencere yapmalıyım sorusu için en iyi kullanım ve bazı ipuçların listesini derledik.

Mükemmel bir okuma alanı

Bir pencere bir bardak çay ile rahat oturmak ve iyi bir kitap içinde kaybolmak için en mükemmel nokta olmak zorunda. Hatta çok sevdiğiniz kitapları saklamak için bu bölüme raflar da ekleyebilirsiniz! Duvar lambası ekleyerek, böylece  Gece saatlerinin de keyfini burada çıkarabilirsiniz.Pencere kenarları herhangi bir çocuğun odasına da kitap okumak için hoş bir ek konum oluşturur.

ev pencere modelleri 2015

ev pencere modelleri 2015

Kahvaltı yemek için bir nokta

Mutfakta aileniz ile birlikte güzel bir kahvaltı, sizin için kuytu ve karanlık bir köşede olsun? Sonuçta, bu günün en önemli öğünü ışık alan huzr veren büyük bir pencere ve yakınında yemek masanız olmalı.Daha bir kaç fazladan detaylar ekleyebilirsiniz, mutfağın geri kalanı ile uyumlu dekor ve ayrıntıları tutun.

Sosyalleşme için ekstra bir özel alan

Her zaman başkaları tarafından rahatsız olmayacağınız  bir pencere mükemmel bir çözüm olabilir, zaman zaman sizin arkadaşlarız ile oturup , sohbet edebileceğiniz ya da çocuklarınızın  arkadaşlarınız için ekstra bir oda olsaydı nasıl olurdu. Bu alan   diğer oturma uzak konumlandırılmış, ailenin geri kalanı bozmadan bir dedikodu için ideal bir alan yaratmak.Bunun için koltuklarınıza yada masanıza yakın, ışık alan ideal bir pencere seçmelisiniz.

ev pencereleri 2016

ev pencereleri 2016

Güneşin tadını çıkarmak için bir nokta

modern ev pencere tasarımları 2015

modern ev pencere tasarımları 2015

Daha önce de belirtildiği gibi, pencere modeli ve yeri ev dekorasyonu için çok önemli. Böcek ve saman nezlesi gibi alerjilere iyi gelmesi için, güneşin en iyi şekilde alındığı, doğanın tüm öğelerinin tadını çıkarmak için mükemmel bir pencere olmalıdır! Ev için  PVC pencereler vardır açması daha çok kolay , özellikle havasız günde hava alması için küçük bir yer açabilirsiniz. Evinizde büyük bir pencere olduğunda güneşten mobilya ve eşyalarınızın solmaması için özellikle güneş olan bir yerde, iyi bir perdeye yatırım yaptığınızdan emin olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ