Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mavi Renk Yatak Odası Dekorasyonu
Mavi renk, bir mürekkep mavi-siyah solgun renk tonları ile gelen geniş bir yelpaze içindedir ve çeşitli renkleri oluşturmak için birincil pigment. Ayrıca kontrast ve güzel diğer tonları tamamlayacak  bir yatak odası dekorasyonu için ideal bir renk, ve mavinin gökyüzü ve deniz etkisi gibi bir derin sakinleştirici etkisi vardır.
Önemli faktörlere dayanarak dekorasyon düzeni içine mavi rengi kullanmak– Odanın Büyük pencereleri varsa bir mürekkep mavisi tonları olan perdeler,çiçek desenli çarşaflar çok iyi uyum yakalar. Cam bir avize ile bir odaya dramatik merkez noktası ekleyin. Beyaz duvarlar ve sakinleştirici rahat halı seçimi ile basit bir zemin oluşturun.
Mavinin tüm tonları ile tüm kontrast fevkalade yatak odası görünümü verir, kayın, meşe ve ceviz mobilyalar ile rustik bir  dokunuş eklemek için. , Gök mavisi çarşaflar ile ahşap çift kişilik yatak ve mobilya  ince mavi çizgili beyaz  yastıklar ekleyin. Bir plaj temasından ilham almak da harika etkili ve elde edilmesi basittir. Deniz çizgili çarşaflar ile mavi deniz rengi kumaş ve bir yastıklı başlık ile basit bir  yatak şık bir yatak odasına dönüştürülebilir.
İsterseniz yatak odası için modern bir tema sadece soyut bir tasarım kalın mavi duvar kağıdı ile elde edilebilir ve çarşafları birbirine zıt desenli seçin. Oryantal desenli halı ile  de bu kombinasyon birbirine bağlanabilir…

Bunlarda ilginizi çekebilir; 10 Şık Kahverengi Yatak Odası Dekorasyonu 2015

Mavi tonlara kontrast sarı veya kireç yastıklarda kullanabilirsiniz. Gerçekten cesur bir yatak odası dekorasyonu için, tavuskuşu mavisi yatak başlığı veya çarşaflar etrafında mavi bir tema harika bir seçim olur.
Ince işlemeli mavi çarşaflar ve desenli bir kumaş ile başlık ile yatak romantik bir Fransız dekoru oluşturur. Ördek-yumurta mavisi duvarlar krem ​​ve nötr aksesuarlar ile tamamlanmaktadır Bu tema ile güzel bir kontrast sağlanır.
Lüks mavi temalı kadınların küçük odası için, çarpıcı bir fon olarak oryantal temalı duvar kağıdı harika bir iş görür – lüks soluk mavi saten yatak örtüsü ve eşleşen yastıkları ile iyi bir ekip sağlanır. Görünümünü tamamlamak için bir çamur rengi kadife başlık ve turkuaz ahşap komidin ekleyin. Yatak odasında beyaz renk hakim, ve mavi perdeler sıcak bir ortam ekliyor.

Beyaz duvarlar, rahat bir kilim ve mavi temalı çarşaflar ile gözleri sizde yumuşatın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ