Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 Perde Modelleri, 2015 Düz Renk Perdeler, 2015 Fon Perdeler, 2016 Perde Modelleri

Artık canlı renklerde desenli ve düz perde modelleri çok moda.2015 yılında sizde evlerinizi renkli perdeler ile daha modern dekorasyon yapabilirsiniz. Pembe, turkuaz, kırmızı capcanlı renklerde düz fon perdeler ile evine daha popüler bir vurgu eklemek isteyenler için ideal seçimler. Düz renk perde modellerini salon dekorasyonunuz da fon veya kanat perde olarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz yere uygun bir renk ile kullanabileceğiniz 2015 2016 perde modellerini en güzel renklerde ve desenlerde aşağıdaki galerimiz den inceleyebilir evmanya gibi online dekorasyon sitelerinden çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
 Kahve ve Bej Rengi Perdeler
Natural renklerin huzur verici etkisi için evinizi kahve ve bej perde modelleri ile daha yumuşak dekore edebilirsiniz.

Canlı renkli kırmızı, pembe, sarı, turkuaz tonlarında perde modelleri ise 2015 2016 yılının en trendleri arasında.Canlı bir dekor için  evinizin rengine uygun bir ton seçin.Sarı ile turkuaz, pembe ile kahve, siyah, gri gibi renk kombinasyonlarına dikkat edin.

Renkler ile ev dekorasyonunda, daha ayrıntılı bilgi için bu yazımızı okuyabilirsiniz: Evinizin canlanmasında etkili uyumlu dekorasyon renkleri .

En Güzel Renkli Perde Modelleri 2015 2016 – aşağıdaki galerimiz den inceleyebilir yaz alışverişinizden önce fikir edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ