Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Stor Perde, tül perde, zebra perde ve pano perdelerle evinizde son moda modelleri sergileyin. 2017 yılı bahar aylarında perdelerini yenilemek isteyenler veya evlerini yeni kuranlar,  mutlaka tavsiyelerimize kulak verin. Perde modelinizi seçerken hangi markayı ve hangi modeli seçeceğinize karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Sizlere en yeni tasarımları sunmaya çalıştık. Taç perde, Brillant perde gibi seçkin markalardan oluşan resim galerimizi inceleyebilir, hemen altında paylaştığımız linklerden fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu yıl dikkatimizi çeken ilk ayrıntı Taç perdenin kendi kendini temizleyebilir stor perdesi oldu. Özellikle mutfaklarda yemek buharı ve is nedeniyle oluşan lekeler artık canınızı sıkan bir etken olmayacak. Özel bir dizayna sahip bu perde modeli sizi hiç uğraştırmadan kendi kendini temizleyecek. Bu modeli incelemek için galerimizdeki ilk resmi dikkatle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki resim galerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

2017 Perde Modelleri Resim Galerisi

2017 Taç Perde, Brillant Perde ve Linens Perde Modelleri

En son çıka perde modellerine baktığımızda Taç perdenin başarılı tasarımlarına ve zevkine güveniyoruz. Kısaca bu yılın perde modellerine bir göz atalım. Taç perdenin tüm modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Taç Stor Perde Modelleri

Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

Eğer evinize stor perde ölçüsü almak istiyorsanız pencerelerinizin ölçüsünü almanız gerekir. İkinci önemli husus bu stor perdeleri tekli mi yoksa çiftli mi seçmeniz gerektiğine karar vermek olacak. Pencerenizin eni 2 metreden kısa ise tek parça stor perde kullanmanızı öneririz. Tek pencereniz var ve ölçüleri aldınız. Fakat bu ölçüyü tam çerçeveye denk gelecek şekilde değil, iki taraftanda  (kenarlardan) 10’ar cm fazla ölçün. Boy ölçüsünü ise tavandan pencere altındaki mermerin 10 cm altına kadar ölçü almalısınız. Şimdi 2 metreden büyük bir pencereniz var stor perde için ölçü almanız gerekiyor. Yine kenar boşlukları varsa 10’ar cm fazladan ölçün. Uzunluğu aynı şekilde tavandan pencere altındaki mermerin 10 cm altına kadar ölçü alıyoruz. Üç parçadan oluşacak stor perdemizi kanatlardan ölçelim. Sağ ve sol kanatlar çerçevenin ortasına gelecek şekilde ölçülmeli. Orta kısım ise sıfırdan ölçülerek en ölçüsü alınmalı. Perdeleriniz monte edildiğinde perdeler arasında 3’er cm boşluk bırakılacaktır. Ve çerçeveler bu boşluğa denk gelecektir.

Taç 2017 Hazır Tül Perde Modeli

Taç Tül Perde Modeli

Linens Perde Modelleri

2017 yılında Linens perde modellerini beğeneceğinizden şüphemiz yok. İşte bazı örnekleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. ürün ve fiyat bilgileri içi Linens resmi web sayfasını ziyaret edin.

 

Linens Perde Modelleri

2017 Linens Perde Modelleri

Brillant Tül perde Modelleri

Brillant tül perde modelleri 2017 yılında yine iddialı kreasyonlarla karşımıza çıkıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda bu perde modellerinin evlerin gözdesi olacağını düşünüyoruz. Fiyatlar ve daha ayrıntılı bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edin.

Brillant Perde Modelleri

2017 Brillant Yeni Perde Modelleri

Evimizin harika görünmesi adına kullandığımız perdeler, geçen sene olduğu gibi bu senede birbirinden güzel renk ve modelleri ile karşımıza çıkmakta. Salon, oturma odası, yatak odası, mutfak, genç odası, çocuk odası ve evin diğer bölümlerinde de kullanabileceğiniz en güzel perde modelleri ile evinizin daha şık ve modern bir görünüme kavuşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Sizlere önerilerimi arasında 2017 yılının en güzel fon perde modellerini salonlarınızda kullanabilirsiniz. Perdeleri evinizin hangi bölümünde kullanırsanız kullanın dikkat edeceğiniz en önemli husus, odanızın diğer ev dekorasyonu ürünleri ve aksesuarları ile uyumlu olması her zaman dikkat çekici ve evin bütünlüğünü sağlayacaktır.

Bazı evlerde yaşanılan cam kesimi sorunlu pencereler içinde 2016 yılının en güzel perdeleri arasında bulunan Plise perde modellerinden herhangi birini seçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Daha farklı bir tarz istiyorsanız tek renge sahip dikey perde modelleri arasında da tercihinizi yapabilirsiniz. Ev dekorasyonunun da evinizin tüm havasını değiştirecek olan 2017 en güzel perde modelleri örneklerine aşağıda bulunan galeri bölümünden göz atabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ