Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu yazımızda özellikli evini  doğal ahşap parke döşeme ile dekore etmek isteyenlere, çarpıcı sanat eserleri ile modern ahşap parke ile dekore edilmiş  dekorasyon modellerini seçtik. Ahşap parke döşeme ile seçilmiş tasarım öğeleri ile birlikte nasıl dekore edildiğini görebilir kendi ev dekorasyonunuz için ilham alacak bir çok fikir bulabilirsiniz..Bu odalarda samimi bir konuşma alanı için odanın ortasında daha çok ahşap  mobilya lara ve zeminlere  odaklanarak şık ve modern yaşam alanları  oluşturmak amaçlanır . modern 2015 ahşap parke modelleri benzersiz kesit ve temiz çizgiler ile daha açık renklerde evlere vurgu hizmeti vermektedir.
Her şey beyaz olduğunda, odalar çok daha geniş ve açık görünebilir. Şimdi sadece onları temiz tutmak için çaba harcama zorundasınız!Beyaz ve bej renklerde ahşap parke döşemeleri zemini her zaman daha büyük ve iç açıcı gösterir.
Size yardımcı olacak başka tür ahşap parke modelleri ise nötr renk parkeler olabilir. pop etkilidir ve yemek odasına diğer renkler ile kombinlendiğinde  ekstra bir kişilik ekler. Mesala sarı sandalyeler ile krem rengi ahşap parke harika görünür.

Bir ağacın içinde yaşıyor gibi ahşap döşeme zeminler, duvarlar ve hatta bir masa oluşturarak, bu evin gerçek sakinleri gibi hissedebilirsiniz.

Muhteşem neredeyse orta çağda gibi  hissetmek için harika bir ahşap zemin  ve duvar tavana kadar yükselebilir.Yeterli basit sandalye , bir kilim eklenebilir, ancak basitlik onun zarafeti ortadan kaldırmamaktadır.

Ayrıca bakınız; Ham doğal ahşap ile modern ev dekorasyonu 2015

Duvara ahşap zemin renginde boya sürme ise çalışma alanlarını biraz eskisinden da rahat bir ortam yapar.

Ahşap parke zeminli bir odada ile kullanacağınız ışık fikstür bu resmi yemek odasına  küçük bir şık vurgu verir.

Hiçbir şey ışık olan  bir oda ve berrak beyaz ahşap parke döşemeleri kadar huzur verici olamaz.

Işıklı asma tavan kısma daha koyu ahşap parke döşemesi ile kontrast yaratarak, bu alan biraz daha gizemli olur.
Bej rengi ahşap parke dekorasyonunda yine nötr renklerde koltuklarınız ve mobilyalarınız varsa  içine renkli yastıklar atmak  beyaz, nötr ve gri ev dekorlarına daha eğlenceli kontrast oluşturur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ