Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğlenceli ve dinlenmeyi dengeleyen, bu yeni çocuk yatakları Danimarkalı şirket Lifetime markasına aittir.Sizde isterseniz buna benzer çocuk odası yatak modellerini tasarlayıp yaptırabilirsiniz. Türkiyede her ne kadar araba yatakları olsada istek üzerine özel yapılan çocuk yataklarıda var.. sizin için seçtiğimiz aşağıdaki çocuk odası yatak koleksiyonlarında, korsanlar ve prensesler ile gelen Fas tarzı malzemeleri ve uçaklara kadar uzanan özel temalar bulunmaktadır. Bu eğlenceli uyku çözümleri de oyun alanlarını ve yatak kullanımını ikiye katlayan  çocuklara dinlenmenin dışında daha fazlasını sunan yatak tasarımlarıdır.Çoğu odayı kolay düzenlemek için çekmeceli ve gizli raf üniteleri ile donatılmıştır. Yataklar en iyi  malzemeler ile hazırlanmış çam ve el yapımıdır. Güvenli ve ayrıca güzel, cila, mum ve pigmentlerin kombinasyonu ile tedavi edilen masif ahşap doğal güzelliğini korumak için vardır. Galeriye bir göz atın ve istediğiniz herhangi bir modelin var olup olmadığını görün..

Çocuğunuza keşif sunan  uzay roket yatak her gece evreni keşfetmek için şans verir. Discovery Kids Yatak (bu alanda depolama oyun den, ödev alanı olarak da kullanılabilir), yatağın altını kapsayacak şekilde uzay gemisi perdeleri ile birlikte geliyor, merdiven ve korkuluk çubukları ile  hem uyuma hemde güzel bir oyun alnı.

Tree House Bed  penceresi açık, eğimli merdiven, ip merdiven ile bir üst kabin vitrinler ve resimde gösterildiği gibi bir yatak eklenebilir, ya da bir oyun olarak kullanılabilir, okuma veya çalışma alanın altında 73cm yüksek alan var.

Kabin Yatak genç kızlar için açık bir pencere, yatak altı raflar, çekmece ve dolapları bulunmaktadır. Bu depolama alanı oyuncaklar, yatak takımları, giysi, kitap ve çok daha fazlası için çok uygundur.

Bu şık ve pratik Çocuk Kabini Yatak ile geliyor yatak raf, çekmece ve dolapları altında büyük depolama çözümleri içeriyor. Bu depolama oyuncaklar, yatak takımları, giysi ve kitaplar için çok uygundur.

Bunları da kaçırmayın; Pembe 35 Şık Kız Yatak Odası Fikirleri 2015

Korsan erkek L şekilli ranza korsan detaylı, merdiven ve yatağın altında depolama ile düşük ranza ile tam bir yüksek ranza geliyor eğlenceli bir yatak. Bu, üçüncü konuk için yatak yapmak için kullanılabilir.

Başlıklı bu kızlar yatak dört tarafını çevreliyor gölgelik tarzı perdeler ve bir misafir yatak olarak kullanılabilecek çekmece altında ekstra bir yataK büyük özellikleri ile harika diyebiliriz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ