Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odaları evlerimizde fiziksel ve ruhen dinlendiğimiz odaların başında yer almaktadır. Bu nedenle yatak odalarımızı dekore ederken oldukça dikkatli bir şekilde hareket etmeli ve doğru bir dizayn uygulamalıyız. Aksi takdirde yatak odalarımızda zaman geçirmek bizim için keyifli bir hal almaktan çıkacaktır. Bu noktada Doğtaş markası insanlara doğru bir yatak odası dekorasyonu sağlamak amacıyla yatak odası takımları tasarlamıştır.

2017 2018 yılının Doğtaş markasına ait ilk yatak odası takımının adı Clarissa’dır. Clarissa yatak odası takımı Retro tarzına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.  Geçmiş zamanı yansıtan tarzını modern bir yapıya kavuşturulması ile oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan Clarissa yatak odası takımının fiyatı  7490 TL’dir.  Bu takım yatak, dolap, şifonyer ve komodinden oluşmaktadır. Kahverenginin hoş görünümünü beğeniyorsanız  sizlerde mutlaka bu takımı tercih ediniz.

Doğtaş’a ait olan bir diğer yatak odası Bianco’dur. Bianco yatak odası takımına hakim olan renk ise beyazdır. Beyazın saf ve temiz görüntüsü ile kadınların ilgi odağı olan bu takım odanızı daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşacaktır. Bu takımda yer alan dolap ve komodinlerde  kromaj kaplı ithal metal kulplar kullanılarak zengin bir tasarımı bulunmaktadır.

Doğtaş’ın tasarladığı yatak odası takımlarından birisi Elegance’dir. Elegance yatak odası takımında ceviz rengi kullanılarak hoş bir dizayn oluşturulmuştur. Elegance takımında lüks ve şatafatlı bir görünüm hakimdir. Camların kullanılmasından ötürü  odayı daha geniş gösterebilecek bir kapasite de olan bu takımın fiyatı ise  5345 TL’dir.

Yatak odası takımlarından birisi de Retro’dur. Retro yatak odası takımı ceviz ağacından yapılmış olmakla beraber oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir.  Şık ve sade görünümü sahip olan Retro yatak odası takımının yatak başlığı modern bir görünüme sahiptir. Retro yatak odası takımının fiyatı ise  5390 TL’dir.

İnceleyeceğimiz son yatak odası takımı modeli  Riena’dır. Riena yatak odası takımı 5250 TL olmakla beraber  sofistike bir görünüme sahiptir. En çok tercih edilen yatak odası modellerinden biri olan bu modelde gardıroplarda yavaşlatıcı mekanizmalar kullanılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ