Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salon dekorasyonlarında yer alan birçok eşya bulunmaktadır. Bu eşyalardan birisi de yemek masalarıdır. Mutfakta yer alan masaların misafirleri ağırlama şıklığı ve kapasitesi bulunmadığından ötürü salonlarda kullanılan ve oldukça şık ve modern bir tasarımı olan yemek odası takımları bulunmaktadır. Genellikle her kadının tercih etmiş olduğu yemek odası takımlarını ülkemizde birçok önemli ve ünlü marka üretmektedir. Doğtaş markası da bu markalar arasında yer almaktadır. 2018 yılının Doğtaş markalı yemek odası takımlarını sırası ile inceleyelim.

İlk olarak Doğtaş markasına ait yemek odası takımı Briza’dır. Briza adlı bu takımda bir yemek masası, dört adet sandalye, konsol ve tv ünitesinden oluşmaktadır. Konsolun genişliği 2190 cm, yüksekliği ise 1276 cm’dir. Briza yemek takımı modelinde yer alan sandalyelerde desenler kullanılarak farklı bir hava oluşturulmuştur. Yemek masasının genişliği 1800 cm yüksekliği 786 cm’dir. Konsol ve vitrinin içerisinde ve dışarısında aydınlatıcı bulunması nedeniyle odanıza ek bir ferahlık katacaktır.

Doğtaş markasına ait yemek takımı modellerinden birisi de Casablanca’dır. Casablanca yemek takımı modelinde yemek masası, sandalyeler, tv ünitesi ve konsol bulunmaktadır. Komple yer alan bu takımın fiyatı ise indirime girmiş hali 4565 TL’dir. Bu yemek takımında yer alan eşyalarda meşe ağacı kullanılmakla beraber beyaz ile sarının uyumu göz kamaştırmaktadır.

Diğer bir yemek odası takımı modeli ise Clarissa’dır. Clarissa yemek takımı modeli sandalye, yemek masası ve konsoldan oluşmaktadır. Nostaljik bir yapısı bulunsa da günümüz modern anlayışı ile dizayn edilmiştir. Clarissa yemek takımı modelinin fiyatı ise  3685 TL’dir.

Doğtaş’ın ön plana çıkan yemek takımı modellerinden birisi de Country’dir.  Country modelinde sandalyelerde çiçek, gül gibi figürler kullanılarak oldukça canlı ve doğa ile iç içe bir görünüm oluşmaktadır. Hemen hemen tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayan bu yemek takımında yer alan sandalyelerde kaliteli süngerler kullanılarak rahat ve konforlu bir yapı sağlanmıştır. Country modelinin fiyatı ise 4845 TL’dir.

Genel olarak Doğtaş markasına ait yemek takımı modellerinde yer alan konsollarda raflı ve çekmeceli bir yapı tercih edilmiştir. Bu raf ve bölmeler sayesinde gereksiz ve fazla eşyalarınızı burada depolayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ