Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Doğtaş 2015 Salon Takımı Modelleri ile hayatınıza modern ve şıklığı yeniden getiriyor.

Doğtaş  yeni salon takımı ve koltuk modelleri 2015 yılında modern, klasik ve counrtre tarzlarda her zevke hitap eden çeşitleriyle sunuluyor.Tüm salon takımlarında koltuklar üçlü, ikili tekli berjer modelleri ile kalitesinden ve şıklığında yine ödün vermiyor.Eğer yeni bir salon takımı ile evlerinizi yenilmek isterseniz bu yaz ayları tam zamanı.Seçimlerinizi 2015 Doğtaş  Salon Takımı Modelleri ile yapmak isteyenlere en şık yeni koltuk takımlarını bu yazımızda görebilir aşağıdaki galerimiz den daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Doğtaş Yeni Berlin Salon Takımı

3’lü yatak olabilen, 3’lü, 2’li ve tekli koltuk modüllerinden oluşan Doğtaş Berlin Salon Takımı,f onksiyonelliği sayesinde misafirlerinize rahat bir yatak olabiliyor. Ayrıca uygun fiyatlarda salon takımı ve koltuk arayanlar için hem şık hem uygun bir koltuk takımı.
Trend olan P kol formunun modernize edilerek uygulandığı Berlin Salon Takımı’nda yer alan yatak olabilen 3’lü koltuk, duvardan uzaklaştırılmadan pratik bir şekilde açılarak yatakta olabilme özelliğine sahip.Ayrıca hemen hemen tüm Doğtaş salon takımlarında bu fonksiyonel özellikleri bir arada bulabilirsiniz.Seçim yapmak çok zor hepside çok şık ve rahat tasarımlar.
Ayrıca Doğtaş koltuk takımı modelleri 2015 tasarımlarında kullanılan, birinci sınıf ahşap ayaklar Zero-Wall yatak mekanizması seçeneği ile daha kaliteli ve  Uzun ömürlü, metal iskelet taşıyor.

Ayrıca bakınız; İstikbal 2015 Yeni Koltuk Takımı Modelleri

Oturumda Softsünger, sırtta 25 Dansite kuştüyü sünger ile uzun ömürlü şekilde üst düzey konforuda sizlere sunuyor.
Berlin Salon Takımında, desenli kumaş gövdesi ve ekru renk ayak alternatifi  evinizde şıklığı ve modernliği getiriyor.

Doğtaş Country Salon Takımı

Kırsal yaşam stilinin modern yorumunu Doğtaş Country salon koltuk takımı ile evinize verebilirsiniz. Ayrıca Klasik P kol yapısı ile klasik ve modernin bir arada olduğu harika bir tasarım koltuk.
Silikon ve sünger dolgusu ile 3’lü modülde 4 adet sırt kırlenti ve 2 adet kırlenti vardır.
Fitil uygulaması ile hatlar daha da vurgulayıcı olarak tasarlanmış bir koltuk takımıdır.
Köknar ve kayın kereste iskelet yapısı ile uzun yıllar rahat ve sağlam kullanım olanağı sunuyor.

Tüm Doğtaş 2015 Salon Koltuk Takımı Modellerini galerimizde daha yakından görün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ