Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Desenler ile ev nasıl dekore edilir
Gerçekten kişisel bir alan oluşturmak için en sevdiğiniz desenleri (ekoseler, çizgili, zebra baskı) bir kaç tanesini birlikte çekin.

Biz ev dekorasyonunda her şeyi karıştırmayı seviyoruz, özellikle desenler ile ev dekorasyon modellerine hayranıyız. Evet, bu ekoseler zebra baskıları ile yaşamak ve güzel uyumlu dekore etmek evlere daha şık bakmak anlamına gelir. Daha ince baskıları ile cesur ilginç tasarımları deneyebilirsiniz, burada ev dekorasyonunda desen ile eğlenmek için bazı şık yollar vardır. Daha bir çok ipuçlarını alın ve desenler ile dekorasyon ve desenleri karıştırma eşleştirme hakkında daha çok fikir sahibi olun!

Grafik halı, geometrik gölgeler ve cesur sanat birbirine yapışıyor gibi görünüyor olabilir. Nötr duvarlar ile dekore edilmiş bir odaya bazı gerekli nefesi vermek için bu desenleri kombinleyebilirsiniz.

Eğer desenleri daha kalın seçmeye hazırsanız, aynı renk paleti içinde seçimler başlar. Bu şekilde bir odayı ezici yapmadan zevkli bakabilirsiniz.

İlgili diğer başlıklar; Renkli Yastıklarla Ev Dekorasyon Modelleri 2015 2016

Tarzınızı kucaklayın ve bir boşluk aracılığıyla örgüler deneyin. Büyük boy çiçek tasarımı ile Drapes çizgili halı ve diğer ev öğeleri eklektik karışımı ile iyice oynayabilirsiniz.

Bu desenler ile denemeler yapmak sinir bozucu olabilir. İlk hemen yaşamak isteyeceksiniz biliyorum, güçlü bir renk seçerek yavaşça başlayın.Sizde çizilmiş konum stilleri ile süslemek için çok daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız.

Bir saatli şerit kaplı bir kanepe, duvarda asılı levhaların  ürün çeşitliliği ile uyuyor. Bu kurulum için  büyük bir mutfağın  bir köşesinde ya da uzun ve boş bir koridor gibi herhangi bir uzun alanda yapılabilir.

Desenler ile genel görünümü değiştirebilirsiniz. Örnek banyoda büyük florals sakinleştirici eleman vurgulamaktadır.

Yumuşak tonlu duvar kağıdı baskılı yorgan ile incelikle koordine bir yatak, sakin bir görünümü ayarlar.

Baskılı yastıklar ile karışık neşeli görünümü ayarlamak için çizgili halı kullanılabilir.

Sevdiğiniz desenlerde dekore edilmiş bir oda sizin ekstra rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ