Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kadın ve erkeğin evlenip aile olma sebeplerinden en önemlisi neslin devamı olan çocuk sahibi olmaktır. Çocuk anne ve babaya verilmiş olan en güzel emanettir. Bizim kültürümüzde çocuklar günahsız ve melek olarak dünyaya gözlerini açarlar. Ebeveynlerin yetiştirmesiyle belli bir kimliğe bürünürler ve bu bakımından her aile için çocuk önemlidir. Bilimsel araştırmalara göre çocukların karakterleri 0-6 yaş arasında şekillenir. Çocuklara bu dönemde gerekli hassasiyeti göstermek gerekir. Yaşlarına göre hareket edilmeli ve odalarını dekore ederken onlara hitap edecek dekoratif ürünler kullanılmalıdır. Çünkü çocuklar odalarını sadece yatmak için değil oyun oynamak içinde odalarını kullanır yani zamanlarının büyük bir bölümünü kendileri için dekore edilen odalarında geçirirler. Oda dekore edilirken bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bu oda çocuklar için ilginç, kullanışlı ve pratik olmalıdır. Bazı kişisel dokunuşlarla, çok sade görünen odayı çocuklara uygun biçimde renklendirmiş ve sevimli bir hale getirmiş olabilirsiniz.

Kız ve erkek çocukların dikkatini çekecek bazı dekoratif ürünler üretilmeye başlanmıştır
Bebek odası kulp modelleri de bunlardan biridir. Üstelik hem dekoratif hem de işlevsel. Dolapların üzerindeki duruşu ve sevimliliğiyle tüm çocukların dikkatini çekecek bir şekilde dekore edilmiştir. Odanıza da farklı bir hava katacağından emin olabilirsiniz. Dekoratif tamamlayıcı olarak yapılmış olan kulplar, bebeklerin kıyafetlerinin konulduğu çekmece ve dolapların kulplarına takıldığı için hem odaya şirinlik katmış olacak, hem de çekmece ve dolapları açıp kapatırken anne ve babaya rahat bir kullanım sağlayacaktır. Bebek odasına alınan gardırop, dolap, şifonyer ve beşik ister açık tonlarda olsun ister koyu tonlarda olsun her iki renk tonuyla da uyum sağlayacaktır.

Denokids Bebek Odası Kulp Modelleri

Denokids Bebek Odası Kulp Modellerini Denokids mağazalarından atın alabilirsiniz. Yukarı da yer alan galeri de satın alma linkleri de bulunmaktadır. Fiyatlar 10 TL ile 20 TL arasında değişmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ