Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evlerimizi süsleme yaparken, nedense, tavan her zaman ihmal ediliyor gibi görünüyor. Aslında, çoğumuz tavanlara vurgu eklemektense düz beyaz, yaparak diğer şık fikirleri göz ardı ediyoruz. Sadece tavan dekorasyon ile, sizin evinizi harika bir evde dönüştürebilirsiniz. Bu tavan için duvar kağıdı modellerini kullanmak odanıza daha yüksek izlenimi vererek daha büyük hissetmenize neden olabilir. Evinizde tavanlara biraz sevgi vermek için bir meydan okuma düşünün, ve duvar kağıdı bunu yapmak için sadece bir yoldur! Aşağıda 15 oda tarzı ile bu tana duvar kağıdı tasarım trendlerini inceleyebilirsiniz.

Zarif Tavan Duvar Kağıtları

Eğer  şık bir, ultra-modern bir tavan dekorasyonu istiyorsanız, size bu tasarım fırsatı zarif tavan duvar katlarını tavsiye ederiz.Hem maliyeti düşük hemde şık bir görünümü var.!Siz yapabilirsiniz ama yanlış seçimler yapmak zorunda değilsiniz! Basit bir ince tavan duvar kağıdı sizin düz tavana bazı doku ve detay verecektir. Bu sizin evinizi şık ve mükemmel çizgiler ile harika gösterecektir.
Küçük mutfağınıza ışıltı eklemek için gerekli bir şey bu desenli duvar kağıdı çözüm olabilir.İster inanın ister inanmayın, bu bir kiralık daire VE duvar kağıdı, geçici ve sökülebilir!Bu  gibi büyüleyici bir görünüm için küçük mutfak için geçici bir tavan duvar kağıdı seçin.

Bu duvar kağıdı ince iken, gerçekten boşluk yapar. Bu odayı büyük hissettirecek tavan duvar kağıdı  türüdür. Bu çok ağır olmadan yukarı ve odanın etrafında göz çizer.

Çocuk Odaları wallpapered tavan için özellikle eğlenceli bir yer dir!Özelliği olabilecek tüm kaprisli ve renkli tasarımları düşünün. Çocukların yatarken bakacağı  eğlenceli bir tavan görmekten mutlu olacaktır Bu ince baskılı tavan duvar kağıdı rengi bir ipucu getiriyor ve odaya ilgi ekliyor.

Tavan İçin Grafik ve Kalın Baskılarda Duvar Kağıtları

Ne olursa olsun evinize tatlı bir tavan duvar kağıdı eklemek odanızın stilini geliştirmenize yardımcı olacaktır . Çok ince değilse tavana cesur baskılı duvar kağıdı sizin için mükemmel olabilir! Duvar kağıdı stilleri çeşitli modellerde bulabilirsiniz, herhangi desen ve baskılarda uygun cesur ve güzel şeyler bulabilirsiniz. Aşağıda yaratıcı grafik desenli tavan duvar kağıtlarından bazı örnekleri görebilirsiniz.
Bu yatak odası sıkıcı olmaktan uzaktır. Grafik tavan duvar kağıdı orman yeşili rengiyle odada mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Yan odada kesinlikle grafik duvar kağıdı ile bir tavan tasarımı var. .. Bir altın ve parlak desen tavanı süslüyor. Ayrıca modern chesterfield kanepe ile süper uyumlu duryor!

Gördüğünüz gibi, modern ve endüstriyel alanlarda yukarıdaki duvar kağıdı ilavesi ile harika bir görünüm oluşturulabilir.

Tavan tarzı ne olursa olsun , tavana duvar kağıdı mükemmel çizgileriyle ile harika gösteriyor! Sizde tavan duvar kağıdı için  yaratıcı ve desenli modeller seçin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ